Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność podczas tegorocznego Fresh Fashion Awards

<
Gallery image
>
Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 1
<
Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 1Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 2Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 3Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 4Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 5Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 6Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 7Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 8Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 9Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 10Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 11Adidas Originals wspiera kobiecą kreatywność 12
 
>
 
 

Maffashion, Natalia Kusiak, Kasia Sawczuk i Zuza Ok - to jedne z wielu kobiet, które w dzisiejszym świecie spełniają się na niejednym polu. Adidas Originals przeciwstawia się szufladkowaniu i wspiera kobiety w wyrażaniu tego, kim naprawdę są. Do współpracy przy kampanii najnowszego, damskiego modelu buta Arkyn, marka zaprosiła osobowości ze świata mody, sztuki, muzyki i filmu oraz została partnerem głównym Fresh Fashion Awards.


Arkyn to coś więcej niż but, to filozofia, którą tworzą niezliczone inspiracje. W kampanii najnowszego modelu buta marka skupia się na indywidualności i wielowymiarowości. Dlatego też w sesji zdjęciowej modelu Arkyn wzięły udział kobiety, których każdy dzień wypełniony jest po brzegi.

Maffashion nie trzeba nikomu przedstawiać. Ambasadorka marki adidas Originals, nigdy nie stoi w miejscu. Podobnie jak pracująca w produkcji filmowej w ciągu dnia i jako DJ-ka nocą, zafascynowana podróżami i nietypowymi sportami - Natalia Kusiak. Dużego rozpędu nabiera życie kolejnej bohaterki kampanii Kasi Sawczuk - aktorki, wokalistki, która uchyla nam rąbka tajemnicy na temat zmian szykujących się w jej życiu. Czwartą kobietą biorącą udział w kampanii Arkyn jest tatuażystka - Zuza Ok, która po godzinach gra, jako DJ’ka w najlepszych klubach w Polsce. Podczas sesji zdjęciowej zrealizowanej przez duet Kulesza & Pik, dziewczyny pokazują kawałek swojego życia, zapraszając do swoich ulubionych miejsc w Warszawie.

Zaangażowanie adidas Originals w kreatywność młodych kobiet na tym się nie kończy. W tym roku marka została głównym partnerem Fresh Fashion Awards, konkursu organizowanego przez serwis NOIZZ, skierowanego do projektantów mody, którzy chcą zaistnieć w świadomości szerszej publiczności, dzielić się pomysłami i ubierać polską ulicę. Wydarzenie wyłania najbardziej obiecujące osobowości świata streetwearu. Projekt ma formułę konkursu, którego pierwsza edycja odbyła się w maju 2017 roku.

Tegoroczna gala finałowa FFA odbędzie się 10 kwietnia w Praskiej Drukarni przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie, podczas której będzie można obejrzeć pokazy kolekcji finalistów, wręczenie nagród oraz pokaz specjalny. W przestrzeni wydarzenia będzie przygotowana strefa adidas Originals, gdzie zostaną zaprezentowane efekty sesji zdjęciowej oraz sylwetka najnowszego buta Arkyn. Za przygotowanie dedykowanej scenografii odpowiedzialna jest Anna Szczęsna, a o oprawę muzyczną zadba Anja Kraft.

Z okazji premiery najnowszego modelu adidas Originals, przypadającej na 5 kwietnia marka przygotowała niespodziankę dla kobiet, chcących uczestniczyć w ekskluzywnej gali FFA. Aby wziąć w niej udział wystarczy, pojawić się w butach Arkyn. Masz Arkyn, masz bilet!Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności