Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna-lato 2018

<
Gallery image
>
Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna-lato 2018 1
<
Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna-lato 2018 1Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna-lato 2018 2Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna-lato 2018 3Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna-lato 2018 4Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna-lato 2018 5Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna-lato 2018 6Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna-lato 2018 7Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna-lato 2018 8Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna-lato 2018 9
 
>
 
 

Polska modelka, Anja Rubik wzięła udział w kampanii Jimmy Choo wiosna lato 2018. Modelka stanęła przed obiektywem Craiga McDeana. Obok Anji pojawił się również niezwykle przystojny Clement Chabernaud, który został twarzą męskiej linii. Dwóch prowokatorów w jednym mieście - w tle błyszczące nowojorskie życie. Sesja powstała w luksusowych wnętrzach nowojorskiego apartamentu, pełnego połyskujących motywów. Lustrzane i błyszczące powierzchnie odzwierciedlają blask Jimmy Choo.


"Anja uosabia pewny siebie styl kobiety Jimmy Choo w jej miejskim środowisku. Jest prowokacyjna i pewna swojej roli. Rezultatem jest nieodparta gra w kotka i myszkę z Clémentem" - wyznała Sandra Choi, dyrektor kreatywna.

Kliknij i obejrzyj film:
http://glow.pl/filmy/anja-rubik-w-kampanii-jimmy-choo-wiosna-lato-18-f/

Źródło foto: strona internetowa Jimmy Choo
http://row.jimmychoo.com/en/choo-world-news/ss18.htmlAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności