Balenciaga - kampania jesień-zima 2019/20

<
Gallery image
>
Balenciaga - kampania jesień-zima 2019/20 1
<
Balenciaga - kampania jesień-zima 2019/20 1Balenciaga - kampania jesień-zima 2019/20 2Balenciaga - kampania jesień-zima 2019/20 3Balenciaga - kampania jesień-zima 2019/20 4Balenciaga - kampania jesień-zima 2019/20 5Balenciaga - kampania jesień-zima 2019/20 6Balenciaga - kampania jesień-zima 2019/20 7
 
>
 
 

Bohaterami najnowszej kampanii domu mody Balenciaga na sezonie jesień-zima 2019/20 zostali m.in.: Lei Qin, Nyarach Abouch Ayuel, Pan Haowen, Samuel Wilken, Shanelle Nyasiase, Takato Harashima oraz Une Jonynaite. Autorem projektu zestal artysta Jean-Pierre Attala, którego praca koncentruje się na reprezentacji współczesnego społeczeństwa miejskiego. To pierwszy tego typu projekt modowy tego artysty.


Niezwykle kreatywne trio w postaci autora kampanii Attala, dyrektora kreatywnego Demna Gvasalia oraz współpracującej z domem mody stylistki Lotta Volkova przy tworzeniu kampanii czerpali inspiracje z serii prac artysty "Ethnographic Landscapes" z 2012 roku prezentując osoby, które na ogół można znaleźć w kosmopolitycznych scenach, wędrujące po kosmicznych pustyniach w Maroku i Lanzarote.

Pomysłowe sylwetki Balenciagi z kolekcji jesień- zima 2019/20 są noszone przez to alternatywne społeczeństwo w świecie, w którym linie między pracą a zabawą są zamazane.

Źródło foto: strona oficjalna Balenciaga
www.balenciaga.com/us/women/collections/campaign-fall-19-w_sectionAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności