Barwna kampania Missoni jesień-zima 2018/19

<
Gallery image
>
Barwna kampania Missoni jesień-zima 2018/19 1
<
Barwna kampania Missoni jesień-zima 2018/19 1Barwna kampania Missoni jesień-zima 2018/19 2Barwna kampania Missoni jesień-zima 2018/19 3Barwna kampania Missoni jesień-zima 2018/19 4Barwna kampania Missoni jesień-zima 2018/19 5Barwna kampania Missoni jesień-zima 2018/19 6Barwna kampania Missoni jesień-zima 2018/19 7
 
>
 
 

Dom mody Missoni do najnowszej kampanii jesień-zima 2018/19 zaprosił top modelkę Gigi Hadid oraz francuskiego modela Yassine Rahal, który promuje męskie projekty. Amerykańska modelka ubrana została w charakterystyczne dla Missoni bajecznie kolorowe dzianiny, długie sukienki, barwne komplety uzupełnione wspaniałymi kapeluszami z obszernym rondem. Yassine prezentuje równie barwne swetry, marynarki i pasiaste spodnie.


Fotografie wykonała współpracująca z domem mody już od kilku sezonów, fotografka Harley Weir. Za stylizacje odpowiedzialna była z kolei stylistka Vanessa Reid. Podobnie, jak w przypadku poprzednich sesji Missioni, i tym razem kreatywną koncepcję stworzyła sama Angela Missioni.

Kliknij i obejrzyj film:
http://glow.pl/filmy/barwna-kampania-missoni-jesien-zima-201819/


Źródło foto: strona internetowa Missoni
www.missoni.com/world/editorial/collections/missoni-winter-2018-campaign/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności