CH Carolina Herrera Shopping Chic Bag - wiosna 2020

<
Gallery image
>
CH Carolina Herrera Shopping Chic Bag 1
<
CH Carolina Herrera Shopping Chic Bag 1CH Carolina Herrera Shopping Chic Bag 2CH Carolina Herrera Shopping Chic Bag 3CH Carolina Herrera Shopping Chic Bag 4CH Carolina Herrera Shopping Chic Bag 5CH Carolina Herrera Shopping Chic Bag 6CH Carolina Herrera Shopping Chic Bag 7
 
>
 
 

W tej kolekcji podkreślone są dwa motywy na przywitanie wiosny: ekskluzywne kwiatowe nadruki i paski, które przywołują skojarzenia z wypadem nad morze. Przy doborze materiałów i kolorystyki kluczową rolę odegrały żółte i niebieskie tkaniny, takie jak dżins, dzianina i bawełna - gładkie i wzorzyste. Elementy z płynnymi sylwetkami mają tendencję do oddzielania się od ciała, a możliwość zaznaczenia talii pozostawia się łukom nieodłącznie związanym z marką, z szerokimi rękawami dopasowanymi przy mankietach za pomocą efektownych wiązań lub ozdobnych marszczeń.


Kolekcji towarzyszy nowa elegancka torba na zakupy

Shopping Chic Bag - elegancka torba na zakupy

Dzięki wyrafinowanemu, minimalistycznemu stylowi ta wszechstronna i funkcjonalna torba, która może być używana na co dzień jest idealna na każdą okazję, do pracy, na zakupy w mieście, czy wakacje i niespodziewane przygody.

Torba na zakupy stała się przedmiotem pożądania od kiedy została stworzona, zyskując wierne wielbicielki, które wracają sezon po sezonie, nie mogąc oprzeć się żadnej nowej wersji.

Wygodna i elegancka, z naciskiem na wysoką jakość, gwarantowaną – ścieg po ściegu, detal po detalu – przez naszych rzemieślników, którzy dopracowali każdy szczegół tej torby w naszym Atelier Skórzanym w Hiszpanii.

To doskonała torba w swojej prostocie.


Butik CH Carolina Herrera w Warszawie:
ul. Mysia 5

Butik CH Carolina Herrera w Zakopanem:
ul. Krupówki 29Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-03-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności