CHANEL Bodrum Seasonal Boutique - sezonowy butik w tureckim Bodrum

<
Gallery image
>
CHANEL Bodrum Seasonal Boutique 1
<
CHANEL Bodrum Seasonal Boutique 1CHANEL Bodrum Seasonal Boutique 2CHANEL Bodrum Seasonal Boutique 3CHANEL Bodrum Seasonal Boutique 4CHANEL Bodrum Seasonal Boutique 5CHANEL Bodrum Seasonal Boutique 6CHANEL Bodrum Seasonal Boutique 7CHANEL Bodrum Seasonal Boutique 8CHANEL Bodrum Seasonal Boutique 9CHANEL Bodrum Seasonal Boutique 10
 
>
 
 

8 maja 2021 roku Dom Mody CHANEL ponownie otworzył podwoje swojego sezonowego butiku w nadmorskim kurorcie Bodrum w Turcji. Położony pośród zielonych ogrodów hotelu Mandarin Oriental, butik o nowoczesnym wystroju, złożony z lokalnego trawertynu i drewna, fragmentów okien i szerokiej szklanej fasady, ukazuje kuszący błękit nieba i morza. Wewnątrz paleta CHANEL podkreślona świeżą bielą i ciepłym beżem, z kontrastującymi czarnymi ścianami, które stanowią odważne tło dla najnowszych kreacji CHANEL.


Po wejściu klienci krążą po butiku, aby odkryć najnowsze kolekcje CHANEL Ready-to-Wear, które docierają do butiku, począwszy od kolekcji wiosna-lato 2021, kinowej i kolorowej, inspirowanej ikonami francuskiego srebrnego ekranu po urzekające młode aktorki dzisiejszych czasów. W dalszej części sezonu pojawią się sportowe stylizacje z kolekcji CHANEL Coco Beach 2021, dostępne wyłącznie w wybranych butikach CHANEL na całym świecie, w tym w Bodrum, wraz z elementami kolekcji Métiers d'art 2020/21 "Le Château des Dames". W każdym rogu przestrzeni modułowe ekspozytory oferują dynamiczną gamę najnowszych toreb i akcesoriów, a po raz pierwszy w butiku Bodrum prezentowane są również kultowe kolekcje zegarków J12 i Coco Crush Fine Jewellery.

Domowa atmosfera butiku zachęca gości do odpoczynku i zapewnia niezapomniane zakupy w Bodrum. Butik będzie otwarty od 8 maja do 15 września 2021 roku.

CHANEL BOUTIQUE
MANDARIN ORIENTAL BODRUM
Cennet Koyu, Çomça Mevkii, 314
Sokak No. 10, Göltürkbükü Mahallesi
48400 Bodrum

Telefon: +90 850 800 63 00
E-mail: boutique.bodrum@chanel.com

Godziny otwarcia: poniedziałek - niedziela: 10:00 - 20:00Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 28-05-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES