Edie Campbell i Manuela Sanchez w kampanii Carolina Herrera jesień-zima 2018/19

<
Gallery image
>
Carolina Herrera - kampania jesień-zima 2018-19 1
<
Carolina Herrera - kampania jesień-zima 2018-19 1Carolina Herrera - kampania jesień-zima 2018-19 2Carolina Herrera - kampania jesień-zima 2018-19 3Carolina Herrera - kampania jesień-zima 2018-19 4Carolina Herrera - kampania jesień-zima 2018-19 5
 
>
 
 

Kolekcja jesień-zima 2018/19 domu mody Carolina Herrera to ostatnia kolekcja wenezuelskiej projektantki dla domu mody sygnowanego własnym nazwiskiem, którym kierowała od 1981 roku. Jednak 79-letnia kreatorka mody nie zamierza przejść na emeryturę, będzie sprawować funkcję globalnej ambasadorki firmy. Autorem kolejnych kolekcji będzie, osobiście wybrany przez projektantkę - Wes Gordon.


Zaprezentowana podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody kolekcja jesień-zima 2018/19 podobnie, jak i towarzysząca jej kampania to hołd złożony kobiecości i elegancji. Celebrując bogactwo, blask i beztroskie piękno, kolekcja  bogata jest w odważne kolory, przepiękną tkaninę i kobiece sylwetki. Ta tętniąca życiem paleta Carolina Red, Patmos Blue i Fantastic Yellow została przywrócona do życia podczas najnowszej kampanii, sfotografowanej przez słynnego fotografa Davida Simsa, w której udział wzięli modelki Edie Campbell i Manuela Sanchez.

Kampania to pierwsza współpraca Simsa z nowym dyrektorem domu mody Wesem Gordonem. Sims przedstawił historię dwóch przyjaciółek uwikłanych w życie Nowego Jorku. Zdjęcia wykonane pod Manhattan Bridge oddają energię i ducha Nowego Jorku, a dwie czarujące przyjaciółki prezentują elegancję domu mody Carolina Herrera.


Źródło foto: profil Instagram Carolina Herrera (@carolinaherrera)
www.instagram.com/p/BmLcibNgMZ6/?taken-by=carolinaherrera
www.instagram.com/p/Bl54kRnHrdP/?taken-by=carolinaherrera
www.instagram.com/p/Bl6VX1jHB9b/?taken-by=carolinaherrera
www.instagram.com/p/Bl5gvJlnael/?taken-by=carolinaherrera
www.instagram.com/p/BmMhMHSgu8p/?taken-by=carolinaherreraAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 11-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności