Emma Stone w kampanii Louis Vuitton Spirit of Travel 2018

<
Gallery image
>
Louis Vuitton Spirit of Travel 2018 1
<
Louis Vuitton Spirit of Travel 2018 1Louis Vuitton Spirit of Travel 2018 2Louis Vuitton Spirit of Travel 2018 3Louis Vuitton Spirit of Travel 2018 4Louis Vuitton Spirit of Travel 2018 5Louis Vuitton Spirit of Travel 2018 6Louis Vuitton Spirit of Travel 2018 7
 
>
 
 

Nową twarzą kolekcji Louis Vuitton Spirit of Travel na sezon wiosna-lato 2018 została Emma Stone, która tym samym dołączyła do muz marki, jak Michelle Williams, Léa Seydoux, Jaden Smith, Alicia Vikander, Karen Elson i Edie Campbell.


"Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z tego, że zostałam zaproszona do współpracy przez tak pasjonujący dom mody, jak Louis Vuitton, z unikalnym stylem i twórczością Nicolasa Ghesquière" - Emma Stone.

Francuski dom mody tym razem zaprasza nas na kalifornijską pustynię. Usytuowana w spektakularnym krajobrazie, który łączy surową przestrzeń i podróże, aktorka Emma Stone, kobieta Louis Vuitton i nowa muza Louis Vuitton, została sfotografowana przez Craiga McDeana. Poszukiwanie wolności i przygody w odległych miejscach, to duch podróży Louis Vuitton, który pojawiał się w kolejnej odsłonie "Spirit of Travel". Od 1854 roku Louis Vuitton definiuje sztukę podróżowania, projektując kufry i torby podróżne, które – w klimacie elegancji i innowacji – towarzyszyły wszystkim stylowym podróżnikom – odkrywcom i pionierom, gwiazdom i osobom publicznym.

W swojej pierwszej kampanii w roli ambasadorki Louis Vuitton aktorka pozuje w sukienkach z kolekcji Pre-Fall 2018, przedstawiając bohaterkę, która jest odważna, pewna siebie i zawsze w ruchu.

Kampania prezentuje nowe wariacje kolorystyczne torebki Capucine - dyskretnej i eleganckiej, będącej uosobieniem klasy i jakości domu mody Louis Vuitton.

Źródło foto: strona internetowa Louis Vuitton
https://us.louisvuitton.com/eng-us/articles/the-spirit-of-travel-campaignAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto