G-Easy x H&M - nowa kooperacja

H&M ogłasza kooperację z raperem G-Eazy, który dokonał selekcji ubrań do najnowszej kolekcji męskiej. Artysta i producent G-Eazy, który właśnie wydał swój nowy album "The Beautiful & Damned", wspólnie z H&M pracował nad nowymi sezonowymi elementami kolekcji H&M, które definiują jego styl. Kolekcja G-Eazy x H&M będzie dostępna od 1 marca 2018 roku w sklepach H&M na całym świecie oraz w sklepie online.


"Mój styl to mój podpis, część mojej kreatywności, mój sposób na wyrażenie siebie jako artysty. Jestem dumny z kolekcji G-Eazy x H&M oraz podekscytowany, że mogę podzielić się nią ze światem"- mówi G-eazy.

"G-Eazy jest fajnym gościem, jego styl jest odzwierciedleniem momentu, jaki nastał w modzie męskiej, praca z nim nad tą wyrazistą kolekcją była prawdziwą przyjemnością. Uwielbiamy jego wyjątkowe podejście do streetwearu i krawiectwa oraz jego zamiłowanie do kratek i żywych kolorów. Niebawem zaprezentujemy więcej informacji na temat kolekcji wszystkim fanom G-Eazy i H&M" - mówi Andreas Löwenstam, szef działu designu H&M.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 26-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności