G-Easy x H&M - nowa kooperacja

H&M ogłasza kooperację z raperem G-Eazy, który dokonał selekcji ubrań do najnowszej kolekcji męskiej. Artysta i producent G-Eazy, który właśnie wydał swój nowy album "The Beautiful & Damned", wspólnie z H&M pracował nad nowymi sezonowymi elementami kolekcji H&M, które definiują jego styl. Kolekcja G-Eazy x H&M będzie dostępna od 1 marca 2018 roku w sklepach H&M na całym świecie oraz w sklepie online.


"Mój styl to mój podpis, część mojej kreatywności, mój sposób na wyrażenie siebie jako artysty. Jestem dumny z kolekcji G-Eazy x H&M oraz podekscytowany, że mogę podzielić się nią ze światem"- mówi G-eazy.

"G-Eazy jest fajnym gościem, jego styl jest odzwierciedleniem momentu, jaki nastał w modzie męskiej, praca z nim nad tą wyrazistą kolekcją była prawdziwą przyjemnością. Uwielbiamy jego wyjątkowe podejście do streetwearu i krawiectwa oraz jego zamiłowanie do kratek i żywych kolorów. Niebawem zaprezentujemy więcej informacji na temat kolekcji wszystkim fanom G-Eazy i H&M" - mówi Andreas Löwenstam, szef działu designu H&M.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 26-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto