Gisele Bündchen oraz Tamino gwiazdami kampanii Missoni wiosna-lato 2019

<
Gallery image
>
Missoni - kampania wiosna-lato 2019 1
<
Missoni - kampania wiosna-lato 2019 1Missoni - kampania wiosna-lato 2019 2Missoni - kampania wiosna-lato 2019 3Missoni - kampania wiosna-lato 2019 4Missoni - kampania wiosna-lato 2019 5Missoni - kampania wiosna-lato 2019 6Missoni - kampania wiosna-lato 2019 7Missoni - kampania wiosna-lato 2019 8Missoni - kampania wiosna-lato 2019 9Missoni - kampania wiosna-lato 2019 10
 
>
 
 

Dom mody Missoni do najnowszej kampanii wiosna-lato 2019 zaprosił supermodelkę Gisele Bündchen oraz belgijskiego piosenkarza Tamino Amira Moharama Fouada, który promuje męskie projekty. Autorką kampanii została współpracująca z domem mody już od kilku sezonów, fotografka Harley Weir. Za stylizacje odpowiedzialna była z kolei stylistka Vanessa Reid. Podobnie, jak w przypadku poprzednich sesji Missioni, i tym razem kreatywną koncepcję stworzyła sama Angela Missioni.


Zdjęcia autorstwa Weir prezentują projekty z wiosenno-letniej kolekcji przedstawione na tle kosmosu, Księżyca, kraterów i gwieździstego nieba. Bohaterowie kampanii pojawiają się jako podróżnicy, którzy przekraczają przestrzeń i czas; ucieleśnienie koczowniczego ducha ostatnich letnich kolekcji dla Missoni i Missoni Man.
Źródło foto: strona internetowa Missoni
www.missoni.com/world/editorial/campaign/missoni-summer-2019-campaign/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-01-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności