Grace Elizabeth i Luna Bijl gwiazdami kampanii CHANEL wiosna-lato 2018

<
Gallery image
>
Kampania CHANEL wiosna-lato 2018 1
<
Kampania CHANEL wiosna-lato 2018 1Kampania CHANEL wiosna-lato 2018 2Kampania CHANEL wiosna-lato 2018 3Kampania CHANEL wiosna-lato 2018 4Kampania CHANEL wiosna-lato 2018 5Kampania CHANEL wiosna-lato 2018 6Kampania CHANEL wiosna-lato 2018 7Kampania CHANEL wiosna-lato 2018 8Kampania CHANEL wiosna-lato 2018 9
 
>
 
 

Grace Elizabeth oraz Luna Bijl zostały gwiazdami wiosenno-letniej kampanii domu mody CHANEL. Jak zawsze, za obiektywem stanął sam dyrektor kreatywny Karl Lagerfeld, który tym razem sfotografował modelki oraz kluczowe projekty na studyjnym, pastelowym tle. Stylizacją kampanii zajęła się przyjaciółka projektanta Carine Roitfeld.


Na zdjęciach Karla modelki prezentują tweedowe kostiumy, denimowe zestawy i jak przystało na kolekcję inspirowaną wodą sukienki z detalami imitującymi wodospady czy wiszące kolczyki w kształcie kropli wody. W kolekcji Karla widzimy prawdziwy powiew orzeźwienia odmładzając przy tym wizerunek francuskiego domu mody CHANEL.

Źródło foto: strona internetowa CHANEL
www.chanel.com/en_WW/fashion/collection/show-spring-summer-2018.htmlAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności