Luna Bijl w kampanii CHANEL Eyewear jesień-zima 2017/18

<
Gallery image
>
Luna Bijl w kampanii CHANEL Eyewear 2017/18 1
<
Luna Bijl w kampanii CHANEL Eyewear 2017/18 1Luna Bijl w kampanii CHANEL Eyewear 2017/18 2Luna Bijl w kampanii CHANEL Eyewear 2017/18 3Luna Bijl w kampanii CHANEL Eyewear 2017/18 4Luna Bijl w kampanii CHANEL Eyewear 2017/18 5
 
>
 
 

Holenderska modelka Luna Bijl została twarzą najnowszej kampanii okularów na sezon jesień-zima 2017/18. To pierwsza kampania modelki dla francuskiego domu mody. Wcześniej mogliśmy Bijl podziwiać jedynie w pokazach CHANEL. Choc Holenderka pojawila sie na wielu okładkach prestiżowych pism modowych oraz w kampaniach to z całą pewnością tytuł ambasadorki CHANEL otworzy jej drzwi do świata mody. Do tej pory w tej roli wystąpiły między innymi: Inès de la Fressange, Carole Bouquet: Bouquet, Vanessa Paradis, Anna Mouglalis, Claudia Schiffer, Nicole Kidman, Diane Kruger, Selma Blair, Keira Knightley, Audrey Tautou, Lily Allen, Elisa Sednaou, Georgia May Jagger, Leigh Lezark, Jen Brill, Poppy Delevigne, Vanessa Traina, Caroline Sieber, Lily-Rose Depp i Willow Smith.


Za obiektywem tradycyjnie już stanął dyrektor kreatywny marki Karl Lagerfeld, który przygotował studyjną serię zdjęć w czarno-białej tonacji prezentując zarówno najnowsze modele okularów, jak i jedne z najbardziej efektownych projektów z jesienno-zimowej kolekcji CHANEL.

Kolekcja okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych CHANEL Eyewear jesień-zima 2017/18 łączy w sobie zarówno styl retro i futurystyczny, a także rock'n'roll i klasykę. To oda do prostoty i ponadczasowej elegancji. Na zdjęciach Luna prezentuje masywne, kwadratowe oprawki, które zapewne możemy zaliczyć do klasyki CHANEL, aviatory z podwójnym metalowym mostkiem,  lenonki,  zaokrąglone i zdobione metalicznym tweedem, a także futurystyczne odsłony motylkowego kształtu.

Źródło foto: strona oficjalna CHANEL - Chanel News
http://chanel-news.chanel.com/en/home/2017/08/fall-winter-2017-18-eyewear-campaign.htmlAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 25-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności