Natalie Westling i Vittoria Ceretti nowymi ambasadorkami CHANEL

<
Gallery image
>
Natalie Westling i Vittoria Ceretti dla CHANEL 1
<
Natalie Westling i Vittoria Ceretti dla CHANEL 1Natalie Westling i Vittoria Ceretti dla CHANEL 2Natalie Westling i Vittoria Ceretti dla CHANEL 3Natalie Westling i Vittoria Ceretti dla CHANEL 4Natalie Westling i Vittoria Ceretti dla CHANEL 5Natalie Westling i Vittoria Ceretti dla CHANEL 6Natalie Westling i Vittoria Ceretti dla CHANEL 7Natalie Westling i Vittoria Ceretti dla CHANEL 8Natalie Westling i Vittoria Ceretti dla CHANEL 9
 
>
 
 

Natalie Westling i Vittoria Ceretti zostały nowymi ambasadorkami francuskiego domu mody CHANEL. Top modelki promować będą swoim wizerunkiem kolekcję CHANEL Métiers d'Art 2016/17.


Pokaz kolekcji CHANEL Métiers d'Art pre-fall, to jedyne w swoim rodzaju wydarzenia. Od 2002 roku projektant Karl Lagerfeld dedykuje je kunsztowi najlepszych rzemieślników i pracowni tworzących dla domu mody CHANEL m.in. paryskiemu atelier Desrues tworzącemu biżuteryjne guziki, pracowni piór Lemarié, pracowniom haftu Maison Lesage oraz Atelier Montex, zakładowi szewskiemu Massaro, słynącemu z doskonałych kapeluszy Maison Michel, pracowni złotniczej Goossens, tworzącej kwiatowe ozdoby pracowni Guillet czy wytwarzającemu rękawiczki zakładowi Causse. Celebrujące rzemieślniczy kunszt kolekcje Métiers d’Art inspirowane są również miastami stanowiącymi część historii domu mody CHANEL. Miasta pokazów nie wybierane są przez przypadek - to miasta, które miało spory wpływ na rozwój marki CHANEL. W zeszłym roku pokaz Métiers d'Art odbył się w słynnym włoskim studiu filmowym, Cinecittà Roma, w którym swoje produkcje realizowali m.in.: Fellini, Rossellini czy Visconti. Studio filmowe dzięki niezwykle kreatywnemu zespołowi specjalistów Chanel, przemieniło się w Paryż nocą.


Najnowszy pokaz, którego projekty prezentują Natalie i Vittoria odbył się w luksusowych wnętrzach paryskiego hotelu Ritz, w którym przez wiele lat mieszkała sama Coco Chanel. Dyrektor kreatywny domu mody nazwał kolekcję "Paris Cosmopolite".

"The Ritz Hotel is my Home" - Coco Chanel

W kampanii kolekcji CHANEL Métiers d'Art 2016/17 Natalie Westling i Vittoria Ceretti pozują przed obiektywem samego dyrektora kreatywnego Karla Lagerfelda w stylizacjach Carine Roitfeld. Stylistka na potrzeby sesji ubrała modelki w "chanelowskie" tweedowe żakiety o wydłużonej formie marynarki z mocno podkreśloną talią, proste płaszcze, krótkie bolerka czy bogato zdobione sukienki inspirowane stylem kosmopolitycznych bywalczyń Hotelu Ritz w minionych dekadach.
Źródło foto: oficjalna strona CHANEL
www.chanel.com/de_DE/mode/kollektionen/paris-cosmopolite-mda-2016-17-show-ritz-paris.htmlAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-04-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności