Prada - kampania wiosna-lato 2019

<
Gallery image
>
Prada - kampania wiosna-lato 2019 1
<
Prada - kampania wiosna-lato 2019 1Prada - kampania wiosna-lato 2019 2Prada - kampania wiosna-lato 2019 3Prada - kampania wiosna-lato 2019 4Prada - kampania wiosna-lato 2019 5Prada - kampania wiosna-lato 2019 6Prada - kampania wiosna-lato 2019 7Prada - kampania wiosna-lato 2019 8
 
>
 
 

Twarzami najnowszej kampanii domu mody Prada zostali Freja Beha Erichsen, Gigi Hadid, Maike Inga, Liu Wen, Anok Yai, Daan Duez, Jonas Glöer i Tae Min, którzy pozowali przed obiektywem fotografa mody Willy'ego Vanderperre. Za stylizację odpowiedzialny był Olivier Rizzo.


Kampania reklamowa ma formę serii enigmatycznych i intrygujących plakatów filmowych, czerpiących swój wizualny język z poruszającego obrazu, przekształcając je na fotosy. Podobnie jak w przypadku kampanii Prada 365, plakaty filmowe są zsynchronizowane z konkretnym momentem w czasie - naturalne, ulotne i efemeryczne. Modele na ujęciach Willy'ego Vanderperre prezentują projekty z kolekcji Prada wiosna-lato 2019, gdzie Miuccia Prada jak zwykle połączyła inspiracje retro ze współczesnymi trendami niekiedy nawet sięgając do mody dla dzieci i nastolatków.
Źródło foto: strona internetowa Prada
www.prada.com/en/collections/advertising-campaign/365-adv-ss-2019.html?adv=adv-content2Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 30-01-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności