Sasha Pivovarova w kampanii Dior wiosna-lato 2018

<
Gallery image
>
Kampania Dior wiosna-lato 2018 1
<
Kampania Dior wiosna-lato 2018 1Kampania Dior wiosna-lato 2018 2Kampania Dior wiosna-lato 2018 3Kampania Dior wiosna-lato 2018 4Kampania Dior wiosna-lato 2018 5Kampania Dior wiosna-lato 2018 6Kampania Dior wiosna-lato 2018 7Kampania Dior wiosna-lato 2018 8Kampania Dior wiosna-lato 2018 9Kampania Dior wiosna-lato 2018 10
 
>
 
 

Dyrektor kreatywna francuskiego domu mody Dior, Maria Grazia Chiuri do nowej kampanii na sezon wiosna-lato 2018 zaprosiła rosyjską modelkę i artystkę Sashę Pivovarovą. Inspiracją do powstania kampanii była artystka i rzeźbiarka Niki de Saint Phalle i sztuka lat 60. Na studyjnych portretach autorstwa Patricka Demarchelieŕa modelka otoczona jest fantazyjnymi grafikami lub wręcz kreśląca je. Sportretowane kanciaste rysy twarzy z dużymi, hipnotyzującymi oczami są dla Sashy osobistym odbiciem refleksji i emocji.


Na zdjęciach kampanii modelka prezentuje projekty m.in.: t-shirty z nadrukami, bluzki w pasy, tiulowe spódnice i sukienki oraz całą gamę dżinsu. To ukłon w stronę milenialsów. Maria Grazia Chiuri w wiosennej kolekcji chciała pokazać artystyczną i wrażliwą duszę kobiety.

Nowa kampania Dior nawiązuje estetycznie do poprzednich sesji wizerunkowych marki, choć w poprzednim sezonie przed obiektywem Brigitte Lacombe mogliśmy podziwiać dziewięć modelek młodego pokolenia: Ruth Bell, Grace Hartzel, Adwoę Aboah, Selenę Forrest, Fernandę Ly, Ellen Rosa, Airę Ferreira, Jing Wen i Camille Hurel.

Źródło foto: strona internetowa DioMag
www.dior.com/diormag/de_deAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności