Valentino - kampania wiosna-lato 2019

<
Gallery image
>
Valentino - kampania wiosna-lato 2019 1
<
Valentino - kampania wiosna-lato 2019 1Valentino - kampania wiosna-lato 2019 2Valentino - kampania wiosna-lato 2019 3Valentino - kampania wiosna-lato 2019 4
 
>
 
 

Twarzami najnowszej kampanii włoskiego domu mody Valentino zostały Adut Akech, Kristen McMenamy, Mariacarla Boscono i Nikki Tissen. Modelki przed obiektywem niemieckiego fotografa Juergena Tellera prezentują projekty z kolekcji wiosna-lato 2019, w której Pierpaolo Piccioli przedstawił sukienki w odcieniu gauguinowskiego różu, komplety w pasy przypominające płótna Marka Rothki, a także bardzo malarskie kwieciste tuniki i słomkowe kapelusze wprost wyjęte z autoportretów Vincenta van Gogha.


Za stylizacje modelek odpowiedzialny był Joe McKenna.
Za tło do zdjęć podobnie, jak w ubiegłym sezonie posłużyło przeskanowane graficzne logo marki w kolorze ognistej czerwieni.

Kampanii linii damskiej towarzyszy kampania linii męskiej, którą promują Adut Akech, Tamsir Thiam iTony Sorodoc.

Źródło foto: oficjalna strona internetowa Valentino
www.valentino.com/de-de/experience/advertising#post-footerAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 27-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności