Vans i Karl Lagerfeld łączą siły

<
Gallery image
>
Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 1
<
Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 1Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 2Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 3Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 4Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 5Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 6Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 7Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 8Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 9Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 10Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 11Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 12Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 13Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 14Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 15Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 16Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 17Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 18Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 19Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 20Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 21Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 22Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 23Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 24Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 25Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 26Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 27Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 28Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 29Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 30Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 31Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 32Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 33Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 34Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 35Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 36Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 37Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 38Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 39Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 40
 
>
 
 

Vans i Karl Lagerfeld z przyjemnością ogłaszają, iż już jesienią 2017 roku światło dzienne ujrzą efekty wyjątkowej kolaboracji - kapsułowa kolekcja Vans x Karl Lagerfeld. Składająca się z 12 modeli linia nadaje nową interpretację kultowym, klasycznym produktom marki Vans ukazując je przez pryzmat prestiżowego domu mody, co daje znakomity efekt. Projekty z kolekcji Vans x Karl Lagerfeld zostały publicznie zaprezentowane po raz pierwszy na modowym show Bread & Butter w Berlinie trwającym od 1 do 3 września 2107 roku. Kolekcja trafi do globalnej sprzedaży 7 września 2017 roku w butikach Karl Lagerfeld oraz wybranych salonach Vans, na Vans.com i Karl.com


Kolekcja Vans x Karl Lagerfeld to połączenie paryskiego szyku z ponadczasową klasyką marki Vans. Oferta odzieży, obuwia i akcesoriów stanowi śmiałą interpretację w dwu-tonowej, biało-czarnej kolorystyce. Kolekcja składa się z T-shirtu i bluzy z logo Vans x Karl Lagerfeld; T-shirt z wizerunkiem Karla Lagerfelda w krawacie w szachownicę; białą i czarną raglanową kurtkę typu bomber, skórzany plecak z linii premium wykończony szwem w kształcie litery "K" oraz czapkę z motywem szachownicy.

Obuwie z linii Vans x Karl Lagerfeld obejmuje sześć interpretacji klasycznych modeli Vans, zawierając premierowy model bezszwowej platformy SK8-Hi oraz Old Skool - obie wykończone elementami skórzanymi z pikowanym szwem na wierzchu białej podeszwy. Pozostała oferta to czarna wersja wytrzymałych, skórzanych butów Slip-On wykończonych pikowanymi detalami. Model Old Skool i Sk8-Hi Reissue ozdobiono skórzanym motywem, który przybrano elementami z tkaniny bouclé, zamieszczonymi na wierzchu czarnej wkładki. Uzupełnienie kolekcji stanowi legendarny model obuwia Classic Slip-On z elementem charakterystycznej biało-czarnej szachownicy, który tym razem zyskał nowy wygląd dzięki nadrukowi Vans x Karl Lagerfeld z typowym dla Karla motywem kamienia kamea.

"Ta ekscytująca kolaboracja to unikalne połączenie klasycznch modeli Vans z nowoczesnym stylem Karla Lagerfelda" mówi Angie Dita, Senior Designer obuwia Vans. "Nasze zespoły ściśle ze sobą współpracując zaprojektowały kolekcję, tak by odzwierciedlała wyjątkową historię naszych marek. Jako ukłon w stronę modowego DNA brandu Karla Lagerfelda, uwydatniliśmy elementy, takie jak tkanina boucle I szew imitujący literę K. Stworzyliśmy również nową formę klasycznej dla Vansa szachownicy nadając  jej motyw charkterystycznej dla Karla ozdoby z kamienia kamea".


Kolekcja Vans x Karl Lagerfeld będzie dostępna w globalnej sprzedaży od 7 września. Ceny będą wahać się od 40$ do 300$ USD oraz od 50 do 300 euro. Więcej szczegółów na Vans.com i Karl.com.

#VansxKarlLagerfeldAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności