Vans i Karl Lagerfeld łączą siły

<
Gallery image
>
Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 1
<
Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 1Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 2Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 3Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 4Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 5Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 6Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 7Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 8Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 9Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 10Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 11Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 12Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 13Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 14Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 15Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 16Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 17Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 18Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 19Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 20Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 21Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 22Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 23Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 24Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 25Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 26Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 27Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 28Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 29Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 30Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 31Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 32Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 33Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 34Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 35Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 36Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 37Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 38Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 39Vans i Karl Lagerfeld łączą siły 40
 
>
 
 

Vans i Karl Lagerfeld z przyjemnością ogłaszają, iż już jesienią 2017 roku światło dzienne ujrzą efekty wyjątkowej kolaboracji - kapsułowa kolekcja Vans x Karl Lagerfeld. Składająca się z 12 modeli linia nadaje nową interpretację kultowym, klasycznym produktom marki Vans ukazując je przez pryzmat prestiżowego domu mody, co daje znakomity efekt. Projekty z kolekcji Vans x Karl Lagerfeld zostały publicznie zaprezentowane po raz pierwszy na modowym show Bread & Butter w Berlinie trwającym od 1 do 3 września 2107 roku. Kolekcja trafi do globalnej sprzedaży 7 września 2017 roku w butikach Karl Lagerfeld oraz wybranych salonach Vans, na Vans.com i Karl.com


Kolekcja Vans x Karl Lagerfeld to połączenie paryskiego szyku z ponadczasową klasyką marki Vans. Oferta odzieży, obuwia i akcesoriów stanowi śmiałą interpretację w dwu-tonowej, biało-czarnej kolorystyce. Kolekcja składa się z T-shirtu i bluzy z logo Vans x Karl Lagerfeld; T-shirt z wizerunkiem Karla Lagerfelda w krawacie w szachownicę; białą i czarną raglanową kurtkę typu bomber, skórzany plecak z linii premium wykończony szwem w kształcie litery "K" oraz czapkę z motywem szachownicy.

Obuwie z linii Vans x Karl Lagerfeld obejmuje sześć interpretacji klasycznych modeli Vans, zawierając premierowy model bezszwowej platformy SK8-Hi oraz Old Skool - obie wykończone elementami skórzanymi z pikowanym szwem na wierzchu białej podeszwy. Pozostała oferta to czarna wersja wytrzymałych, skórzanych butów Slip-On wykończonych pikowanymi detalami. Model Old Skool i Sk8-Hi Reissue ozdobiono skórzanym motywem, który przybrano elementami z tkaniny bouclé, zamieszczonymi na wierzchu czarnej wkładki. Uzupełnienie kolekcji stanowi legendarny model obuwia Classic Slip-On z elementem charakterystycznej biało-czarnej szachownicy, który tym razem zyskał nowy wygląd dzięki nadrukowi Vans x Karl Lagerfeld z typowym dla Karla motywem kamienia kamea.

"Ta ekscytująca kolaboracja to unikalne połączenie klasycznch modeli Vans z nowoczesnym stylem Karla Lagerfelda" mówi Angie Dita, Senior Designer obuwia Vans. "Nasze zespoły ściśle ze sobą współpracując zaprojektowały kolekcję, tak by odzwierciedlała wyjątkową historię naszych marek. Jako ukłon w stronę modowego DNA brandu Karla Lagerfelda, uwydatniliśmy elementy, takie jak tkanina boucle I szew imitujący literę K. Stworzyliśmy również nową formę klasycznej dla Vansa szachownicy nadając  jej motyw charkterystycznej dla Karla ozdoby z kamienia kamea".


Kolekcja Vans x Karl Lagerfeld będzie dostępna w globalnej sprzedaży od 7 września. Ceny będą wahać się od 40$ do 300$ USD oraz od 50 do 300 euro. Więcej szczegółów na Vans.com i Karl.com.

#VansxKarlLagerfeldAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto