"Day and Night Glitter" - karnawałowa kolekcja Mohito

<
Gallery image
>
Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 1
<
Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 1Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 2Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 3Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 4Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 5Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 6Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 7Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 8Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 9Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 10Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 11Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 12Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 13Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 14Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 15Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 16Karnawałowa kolekcja Mohito 2018 17
 
>
 
 

Karnawałowa kolekcja Mohito "Day And Night Glitter" to połączenie świecących oraz delikatnych tkanin. Wśród użytych materiałów znajdziemy zarówno miękki welur, delikatny tiul oraz casualowy jeans. Takie zestawienie pozwala na tworzenie stylizacji na co dzień, jak i na wieczorne wyjście.


W kolekcji dominują oczywiście cekiny - jako nieodłączny element karnawałowych kreacji, które pojawiają się przede wszystkim na sukienkach oraz bluzkach. Na nadchodzący Karnawał projektanci proponują bardzo oryginale i niebanalne zestawy tj. cekinową bluzkę z jeansami, lateksowe spodnie z ramoneską czy elegancką tiulową spódnicę w połączeniu z luźnym, casualowym swetrem. Fanki klasycznej elegancji pokochają dopasowane świecące sukienki oraz welurowe garnitury w dwóch wariantach kolorystycznych: czerni oraz czerwonego wina. W kolekcji znalazły się również luźne sukienki, które sprawdzą się na co dzień, ale w połączeniu z błyszczącymi dodatkami oraz gładkim, czarnym płaszczem stworzą świetną kreację na wieczorne wyjścia.

Prócz oryginalnych zestawień marka Mohito proponuje niestandardowe akcesoria: błyszczące kopertówki, ozdobne paski, brokatowe skarpetki oraz mieniące się botki.Sesja zdjęciowa:
Fotograf: Martyna Galla / Van Dorsen
Modelki: Marti/ Gaga Models, Marta Gawron / Model Plus
Makijaż: Sylwia Rakowska / Van Dorsen
Włosy: Emil Zed / Van Dorsen
Stylizacja: Arleta Żak / Mohito
Dyrekcja artystyczna: Kaja Wojtyga / MohitoAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności