Deni Cler - pokaz najnowszej kolekcji "Giardino dell`Eden" wiosna/lato 2024

<
Gallery image
>
Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 1
<
Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 1Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 2Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 3Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 4Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 5Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 6Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 7Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 8Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 9Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 10Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 11Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 12Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 13Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 14Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 15Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 16Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 17Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 18Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 19Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 20Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 21Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 22Deni Cler - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 23
 
>
 
<
Gallery image
>
Deni Cler - gwiazdy na pokazie 1
<
Deni Cler - gwiazdy na pokazie 1Deni Cler - gwiazdy na pokazie 2Deni Cler - gwiazdy na pokazie 3Deni Cler - gwiazdy na pokazie 4Deni Cler - gwiazdy na pokazie 5Deni Cler - gwiazdy na pokazie 6Deni Cler - gwiazdy na pokazie 7Deni Cler - gwiazdy na pokazie 8Deni Cler - gwiazdy na pokazie 9Deni Cler - gwiazdy na pokazie 10Deni Cler - gwiazdy na pokazie 11Deni Cler - gwiazdy na pokazie 12Deni Cler - gwiazdy na pokazie 13Deni Cler - gwiazdy na pokazie 14Deni Cler - gwiazdy na pokazie 15Deni Cler - gwiazdy na pokazie 16Deni Cler - gwiazdy na pokazie 17Deni Cler - gwiazdy na pokazie 18Deni Cler - gwiazdy na pokazie 19Deni Cler - gwiazdy na pokazie 20Deni Cler - gwiazdy na pokazie 21Deni Cler - gwiazdy na pokazie 22Deni Cler - gwiazdy na pokazie 23Deni Cler - gwiazdy na pokazie 24
 
>
 
 

1 lutego 2024 roku, w budynku Varso Place przy ul. Chmielnej w Warszawie, odbył się pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler wiosna/lato 2024. Tym razem, motywem przewodnim premierowej odsłony był rajski ogród. Nieprzypadkowo prezentacja Deni Cler odbyła się w nowoczesnych wnętrzach Varso Place. To obecnie jeden z najnowocześniejszych kompleksów architektonicznych w Polsce, który niedawno pojawił się na mapie Warszawy. W połowie XVIII wieku - według oficjalnych dokumentów - powierzchnię Varso zajmowały... ogrody!


"Mityczny rajski ogród to częsty motyw w literaturze i sztuce, symbolizujący piękno i harmonię, jak również niezwykłą ponadczasową różnorodność i bogactwo. To wspaniałe źródło inspiracji dla naszych projektantów" - podkreśla Iwona Kossmann, Prezes Deni Cler. "Owoce ich pracy mogliśmy podziwiać na naszym premierowym pokazie wiosenno-letniej kolekcji" - dodaje.

Nowa kolekcja Deni Cler "Giardino dell`Eden” to optymistyczna, kolorowa opowieść o baśniowym rajskim ogrodzie; o modzie, która zainspirowała się formami i barwnym obrazem żywej przyrody. Kluczowe kolory kolekcji Wiosna-Lato 2024 to promienna czerwień i cała paleta błękitów, szafiru, limonki, żółci, bieli oraz pastelowych odcieni.

Pokaz Deni Cler podziwiali m.in.: Danuta Stenka, Agnieszka Więdłocha, Ewa Kasprzyk, Julia Pietrucha, Joanna Liszowska, Joanna Racewicz, Katarzyna Bonda, Anna Męczyńska, Adrianna Palka, Tomasz Jacyków, Jarosław Szado, Maria Sadowska i Adrian Łabanowski, Katarzyna Herman, Krystian Ochman, Katarzyna Paskuda, Beata Tadla, Marta Dąbrowska, Sandra Hajduk, Anna Senkara, Katarzyna Dąbrowska, Joanna Racewicz, Barbara Pasek, Beata Ścibakówna, Katarzyna Zawadzka, Karolina Pilarczyk, Milena Sadowska, Helena Norowicz, Agnieszka Mrozińska i Alex Mroziński, Katarzyna Zdanowicz, Anna Markowska, Luna, Emilia Dankwa, Anna Kraszewska, Izabela Trojanowska, Julia Pietrucha, Magdalena Górska, Kamila Kamińska, Paulina Gałązka, Antek Smykiewicz, Magdalena Antosiewicz, Natalia Jakuła, Ewa Jakubiec, Adrianan Palka, Katarzyna Bonda, Anna Maria Olbrycht, Marysia Pawłowska.

"Pokazy mody Deni Cler są niezwykłymi wydarzeniami towarzyskimi. Dziś mogłam zobaczyć najnowszą kolekcję wiosna- lato 2024. Wyróżnia ją kobiecość, jakość i kolor. Mnie szczególnie spodobała się czerwień. Po prostu uwielbiam ją!" - powiedziała Beata Tadla, dziennikarka i publicystka.

W nowej kolekcji Deni Cler widzimy luźne i oversize'owe kroje. To światowy trend. Na wybiegu zaprezentowano garnitury i marynarki z mocnymi ramionami zestawione ze spodniami z szeroką nogawką.

"Uwielbiam stylizację, w której wystąpiłam wieczorem" - wspomina Danuta Stenka. "Biały garnitur jest genialny. Jego prosta forma skradła moje serce. Dyskretnie wszyte kieszenie, piękne wykończenie szlufek do paska, wszystko to sprawia, że piekielnie podoba mi się ta lekka i niewymuszona elegancja"

Popularne, z ugruntowanym statusem w modzie - i obecne w najnowszej kolekcji Deni Cler - pozostają duże koszule, szerokie spodnie, marynarki, T-shirty, topy oraz spódnice, a z okryć: trencze i ręcznie szyte, luksusowe płaszcze „double”. W stylizacjach pojawiła się również spódnica maxi - komercyjna i nowoczesna!

"Moda i muzyka mają wiele wspólnego" - mówi dziennikarka radiowa, Ola Budka. "Dzisiejszego wieczoru mocny bit napędzał modelki, by sunęły pewnym krokiem po wybiegu. W moim odczuciu Deni Cler stawia na pewne siebie kobiety, które świetnie odnajdują się w kobiecych stylizacjach marki."

W najnowszej wiosenno-letniej kolekcji Deni Cler nie mogło zabraknąć najpopularniejszych obecnie wzorów: kropek i groszków. Dzięki nim miejski czy biznesowy styl zmienia się w mniej formalny, nawet zabawny; nadaje ożywczy charakter stylizacji. Grochy to też nowa interpretacja szalenie kobiecych bluzek i sukienek lat 50-tych.

"W najnowszej kolekcji Deni Cler najbardziej podobała mi się cała gama kolorów i cekinów. Wszystko to sprawiło, że można było poczuć powiew lata" - powiedziała Anna Markowska, modelka i influencerka.

"Zawsze po pokazie marki Deni Cler czuję wielką euforię… Widzę ogrom pracy. Żałuję, że pokazy nie trwają tyle, co spektakl teatralny. Emocje są bardzo intensywne, a zarazem piękne. Kreacje były wyjątkowo wiosenne, przeważnie jasne… Sfotografowałam jednak dwie ciemnogranatowe sukienki, które mam nadzieję, kiedyś założę na wielkie gale" - stwierdziła Katarzyna Herman.

"Czuję się jak na prawdziwym święcie mody w stolicy nowoczesności. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tak pięknym wydarzeniu. Mam upatrzonych parę projektów z najnowszej kolekcji, które chciałabym założyć na ważne okazję. Mogę zdradzić, że intensywne kolory i asymetria mają specjalne miejsce w moim sercu. Z wielka przyjemnością pożegnam się z zimą! Marce Deni Cler życzę kontynuowania tak świetnego poziomu i otwartości na wszystkie kobiece potrzeby" - stwierdziła Paulina Gałązka.

"W kolekcji królują przepiękne kolory, a w formach garnitury, w których jestem najbardziej zakochana. Asymetria, oversizowe marynarki… Bardzo mi się to podoba. Intensywne barwy absolutnie do mnie przemówiły, jednak beże i kropki również mnie urzekły" - podsumowała Katarzyna Zawadzka, która tego wieczoru pozowała w czerwonym, niezwykle sensualnym komplecie.

Warto podkreślić, że Deni Cler - jak zawsze - używa do produkcji najwyższej jakości materiałów, które są produkowane zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju.
Nowa kolekcja "Giardino dell`Eden”, jak co sezon, łączy w całość współczesną, nowoczesną modę z tradycją włoskiego designu, nawiązuje do świetnej historii marki Deni Cler 1971.

Partnerami pokazu byli: Klinika Estell, Sisley Paris, Kevin Murphy, Galeria Mebli Heban, Varso Place, Hotel NYX, Campari oraz Enterprise Rent Car.

Varso Place to trzy wieżowce w centrum Warszawy, w których znajdują się biura o najwyższym standardzie, 4* hotel NYX, restauracje, kawiarnie, klub fitness i centrum medyczne. Wizytówką tego wielokrotnie nagradzanego miejsca jest Varso Tower - najwyższy budynek w Unii Europejskiej zaprojektowany przez brytyjską pracownię Foster + Partners.

Deni Cler Milano to włoska marka należąca do firmy Deni Cler Group S.A., dostępna w 51 salonach własnych i multibrandowych oraz na stronie www.denicler.eu
Od momentu założenia w 1971 w Mantui we Włoszech, ubiera kobiety świadome własnej kobiecości, wartości i siły. W 1991 roku marka pojawiła się na polskim rynku, wprowadzając nową jakość w modzie damskiej. Do dziś pozostaje synonimem elegancji, wyrafinowanego gustu, przy jednoczesnej zgodności z aktualnymi światowymi trendami.


Zdjęcia: serwis prasowy Deni ClerAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-02-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES