Desert by QПШ Robert Kupisz - sesja wizerunkowa kolekcji lato 2018

<
Gallery image
>
Desert by QПШ Robert Kupisz - sesja wizerunkowa 1
<
Desert by QПШ Robert Kupisz - sesja wizerunkowa 1Desert by QПШ Robert Kupisz - sesja wizerunkowa 2Desert by QПШ Robert Kupisz - sesja wizerunkowa 3Desert by QПШ Robert Kupisz - sesja wizerunkowa 4Desert by QПШ Robert Kupisz - sesja wizerunkowa 5Desert by QПШ Robert Kupisz - sesja wizerunkowa 6Desert by QПШ Robert Kupisz - sesja wizerunkowa 7
 
>
 
 

Zdjęcia do sesji wizerunkowej Desert by QПШ Robert Kupisz powstały we współpracy z Magdaleną Ławniczak fotografką, która od kliku lat mieszka i pracuje we Francji. Dyrektorem Artystycznym projektu była Ewelina Gralak, która odpowiadała również za stylizacje. W roli modela wystąpił Nicolas Endlicher, na co dzień DJ mieszkający w Paryżu, który do udziału w projekcie został zaproszony przez Instagram, gdzie odkryła go Ewelina. Towarzyszyła mu Kasia Oskard z agencji Neva Models. Modelka zadebiutowała na wybiegu u Gucci w sezonie jesień-zima 2016, co zaowocowało stałym angażem w pokazach domu mody. Jej pracę docenił m.in. branżowy portal models.com przyznając tytuł Model Of The Week.


Sesja miała na celu pokazanie oferty marki w innej odsłonie niż w trakcie czerwcowego pokazu.

"Nawiązując współpracę z Eweliną Gralak dałem jej wolną rękę w kwestiach artystycznych. Zazwyczaj osobiście stylizuję sesje i pokazy. Tym razem chciałem oddać swój produkt w ręce osoby, która spojrzy na nie ze swojej perspektywy" – mówi Robert Kupisz.

"Chciałam przede wszystkim podkreślić miejski charakter tych rzeczy, zobaczyć je w trochę innym bardziej surowym wydaniu. Na tle Warszawy którą widzę na co dzień, na ludziach, których spotykam na ulicach Berlina, Paryża czy Londynu. Przy pracy nad tą sesją ważny był dla mnie wybór bohaterów. Miał on zobrazować plastyczność ubrań oraz oddać ich uniseksowy profil. Chciałam stworzyć sylwetkę współczesnego miejskiego nomada, o której rozmawialiśmy już wcześniej z Robertem, i dotrzeć z tymi ubraniami do nowej grupy odiorców" – o pomyśle na sesję opowiada Ewelina.

Efektem współpracy jest sesja utrzymana w surowym, miejskim klimacie. Zdjęcia tworzą historię współczesnych nomadów – mieszkańców betonowej dżungli, stawiających na wygodę i ubrania, które podkreślają ich osobowość.

Oferta marki odzieżowej Qπш Robert Kupisz, obecnej na polskim rynku od 2011 roku, dostępna jest w butikach firmowych znajdujących się w Warszawie, Gdyni i Poznaniu, w autorskim butiku online www.robertkupisz.com, na platformach modowych showroom.pl, notjustalabel.com oraz współpracujących z marką butikach multibrandowych w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Wrocławiu i Kielcach.


Fotograf: Magdalena Ławniczak
Dyrektor Artystyczna: Ewelina Gralak
Modelka: Kasia Oskard / Neva Models
Model: Nicolas Endlicher
Stylizacja: Ewelina Gralak
Asystentka stylistki: Ewelina Oszczypała
Make up i włosy: Iwona Zembala
Producent: Art Works Sp. z o.o.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-08-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności