Ewa Chodakowska w nowej kampanii Adidas Women Must Haves

<
Gallery image
>
Ewa Chodakowska w nowej kampanii Adidas 1
<
Ewa Chodakowska w nowej kampanii Adidas 1Ewa Chodakowska w nowej kampanii Adidas 2Ewa Chodakowska w nowej kampanii Adidas 3Ewa Chodakowska w nowej kampanii Adidas 4Ewa Chodakowska w nowej kampanii Adidas 5Ewa Chodakowska w nowej kampanii Adidas 6
 
>
 
 

Wystartowała kampania reklamowa Adidas Women Must Haves z Ewą Chodakowską w roli głównej. Jest Tto pierwsza lokalna kampania marki indywidualnie dopasowana do profilu wieloletniej ambasadorki. Ewa Chodakowska udowadnia, że nie potrzebujesz wiele by odnosić sportowe sukcesy. Twoje ciało, determinacja i wygodny strój to wszystko, czego potrzebujesz.


Nowa kampania adidas z Ewą Chodakowską pokazuje, że aby ćwiczyć, nie potrzebujesz wyjątkowego miejsca, czy sprzętu. Wystarczy kolekcja Adidas Women Must Haves, własne ciało i odpowiednia motywacja.

Podczas treningu niezwykle ważny jest idealnie dobrany strój – produkty Adidas  z najnowszej kolekcji Women Must Haves zostały stworzone właśnie po to, by sprostać temu wyzwaniu. W nowej kolekcji można znaleźć między innymi biustonosze Halter z wysoko zabudowanym dekoltem, czy mocno dopasowane, elastyczne legginsy Ultimate, które zapewniają pełną swobodę ruchu.

Kampania Adidas Women Must Haves pojawi się na witrynach sklepów adidas, specjalnie zaprojektowanych citylightach oraz w Internecie, gdzie wykorzystywać będzie nowoczesne formy reklamowe takie jak carousele, cinemagrphy, instatrapy czy boomerangi.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-08-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto