H&M łączy siły z GP & J Baker

<
Gallery image
>
H&M łączy siły z GP & J Baker 1
<
H&M łączy siły z GP & J Baker 1H&M łączy siły z GP & J Baker 2H&M łączy siły z GP & J Baker 3H&M łączy siły z GP & J Baker 4H&M łączy siły z GP & J Baker 5H&M łączy siły z GP & J Baker 6H&M łączy siły z GP & J Baker 7H&M łączy siły z GP & J Baker 8H&M łączy siły z GP & J Baker 9H&M łączy siły z GP & J Baker 10
 
>
 
 

H&M z dumą prezentuje kolekcję stworzoną wspólnie z legendarną brytyjską firmą GP & J Baker, założoną w 1884 roku, która słynie z projektowania charakterystycznych wzorzystych tapet i materiałów. W kolekcji znajdziemy archiwalne wzory oraz te stworzone przez GP & J Baker wspólnie z zespołem projektantów H&M. Kolekcja jest dostępna w sprzedaży w wybranych sklepach oraz online od 2 sierpnia.


"Jesteśmy szczęśliwi i zaszczyceni, że możemy współpracować z H&M. W kolekcji wykorzystaliśmy nasze ponadczasowe wzory i oglądanie ich w zupełnie nowej odsłonie, w świecie mody, jest dla nas wspaniałym doświadczeniem" - mówi Ann Grafton, Managing Director and Creative Director GP & J Baker.

Wśród wzorów znajdziemy między innymi "Magnolię", którą namalował dla GP & J Baker William Turner, brytyjski malarz. Z kolei motywy fauny i flory możemy dotrzeć we wzorach "Oriental Bird" czy "Blossom", a motywy geometryczne we wzorze "Fretwork", który jest hołdem dla projektanta i architekta Art Deco, Jeana Duranda.

Kolekcja jest wyjątkowo kobieca i romantyczna. Znajdziemy w niej zwiewne, długie sukienki, kontrastowe wykończenia, obszerne rękawy, ponadczasowe kroje.

"W tej chwili wzory są bardzo modne, dlatego jesteśmy szczęśliwi, że możemy współpracować z tak prestiżową firmą zajmująca się projektowaniem materiałów i akcesirió do wykończenia wnętrz. Kolekcja jest bardzo kobieca I na pewno pokocha ją każdy, kto uwielbia zarówno modę, jak i wspalniałe wzornictowo" - mówi Pernilla Wohlfahrt, H&M Design Director.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 06-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności