Kampania "Latina" by QПШ Robert Kupisz

<
Gallery image
>
Kampania "Latina" by QПШ Robert Kupisz 1
<
Kampania "Latina" by QПШ Robert Kupisz 1Kampania "Latina" by QПШ Robert Kupisz 2Kampania "Latina" by QПШ Robert Kupisz 3Kampania "Latina" by QПШ Robert Kupisz 4Kampania "Latina" by QПШ Robert Kupisz 5Kampania "Latina" by QПШ Robert Kupisz 6Kampania "Latina" by QПШ Robert Kupisz 7Kampania "Latina" by QПШ Robert Kupisz 8Kampania "Latina" by QПШ Robert Kupisz 9
 
>
 
 

Zdjęcia do sesji wizerunkowej "Latina" by QПШ Robert Kupisz powstały we współpracy z Zuzą Krajewską, która była autorką zdjęć do wcześniejszej kampanii "Tango".


"Ponownie połączyliśmy siły, ponieważ Zuza jak mało kto czuje miejski klimat, intensywność i wyzwania dotyczące funkcjonowania w tej przestrzeni. Inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji było życie i kultura latynosów, ale nie tylko gorące tańce i karnawał,  ale także życie w fawelach, gdzie codziennością mieszkańców jest widok wojsk, wojny gangów i przemoc. Ich życie dzieje się „tu i teraz” jakby jutra miało nie być. Tworząc ubrania skupiam się na tym, żeby pomimo mocnego motywu przewodniego, były do noszenia na co dzień, oraz tworzyły spójną całość z poprzednimi kolekcjami i uzupełniały się nawzajem. Największą frajdą dla mnie jest widok ludzi noszących markę QПШ Robert Kupisz w codzinnym życiu" – mówi Robert Kupisz.


Hasłami przewodnim kolekcji są wyraz "Libre" (z hiszpańskiego "Wolny") i znaku równości, które są bardzo aktualne i uniwersalne i dotyczą wszystkich bez względu na szerokość geograficzną.

W kampanii wzięło udział trzech modeli i dwie modelki. Przygotowaniem stylizacji zajął się Michał Kuś. Autorem fryzur jest Piotr Wasiński, a za makijaż odpowiadała Sylwia Rakowska.

Efektem współpracy są zdjęcia zróżnicowanej grupy indywidualistów, obywateli świata bez przynależności i ponad podziałami. Wybór lokalizacji sesji sprawia, że zdjęcia są uniwersalne i wpasowują się w przestrzeń każdego miasta. Założeniem sesji było aby każdy, kto będzie oglądał zdjęcia mógł w tych ubraniach wyobrazić sobie siebie, bez przyporządkowania do konkretnego miejsca i zaszufladkownia do danej grupy społecznej czy statusu.

Oferta marki odzieżowej Qπш Robert Kupisz, obecnej na polskim rynku od 2011 roku, dostępna jest w butikach firmowych znajdujących się w Warszawie, Gdyni i Poznaniu, w autorskim butiku online www.robertkupisz.com, na platformach modowych www.showroom.pl, notjustalabel.com oraz współpracujących z marką butikach multibrandowych w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Kielcach oraz czeskiej Pradze i hiszpańskiej Walencji.


Fotograf / Dyrektor Artystyczna: Zuza Krajewska
Modele:
Olga Krasova (Specto Models)
Maria Dębicka (Model Plus)
Oskar Jagodziński (AS Management)
Adrian niecikowski (AS Management)
Kamil Bahr (More Models)
Stylizacja: Michał Kuś
Make up: Sylwia Rakowska (Van Dorsen Talents)
Fryzury: Piotr Wasiński (Van Dorsen Talents)
Producent: Art Works Sp. z o.oAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności