Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18

<
Gallery image
>
Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 1
<
Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 1Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 2Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 3Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 4Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 5Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 6Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 7Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 8Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 9Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 10Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 11Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 12Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 13Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 14Kate Moss w kampanii Reserved jesień-zima 2017/18 15
 
>
 
 

Klienci Reserved wiedzą już, że twarzą najnowszej kampanii marki została Kate Moss. Zdjęcia z brytyjską supermodelką pojawiły się w sieci, na bilboardach w Polsce i na plakatach w Londynie, w którym Reserved 6 września otworzy swój pierwszy sklep. Jednak dopiero teraz zaprezentowano wszystkie 15 czarno-białych fotografii z Kate w roli głównej.


Kate Moss w londyńskim studiu stanęła przed obiektywem Daniela Jacksona. Fotograf, który na co dzień współpracuje z takimi tytułami jak: Love, i-D, brytyjski i niemiecki Vogue, WSJ czy Allure, uchwycił Moss w naturalnych dynamicznych pozach. Inspiracją do stworzenia klimatycznych fotografii były najsłynniejsze zdjęcia Moss z lat 90. autorstwa Patricka Demarchelier czy Petera Lindbergha. Na moodboardzie przygotowanym przed sesją nie zabrakło także obrazów z lat 70. - to właśnie klimat tamtych czasów Jackson przeniósł na kadry kampanii Reserved.

"Co włożyłabyś, gdybyś weszła do sklepu Reserved?". Takie pytanie zadano Kate Moss przed sesją. Modelka wraz ze George'em Cortiną wybrała z kolekcji polskiej marki na jesień i zimę 2017/18 ubrania w swoim ulubionym stylu. Na zdjęciach zobaczymy ją więc w prostych czarnych bluzkach, minispódnicach, bieliźnianych sukienkach wykończonych koronką albo odszytych z aksamitu, lakierowanym płaszczu i ramonesce oraz w czarnym ekologicznym  futrze. Prawdziwym "fashion statement" nadchodzącego sezonu jest skórzany płaszcz pokryty PVC w odcieniu bakłażana.

"Nie chodziło o sztuczne przebieranki, tylko o prawdziwy styl naszej bohaterki. Aby z naszej kolekcji wybrała to, co jej w duszy gra. Reserved jest przecież właśnie taką marką: cokolwiek ci w duszy gra, my na pewno mamy to w ofercie. Tu możesz stworzyć swoją indywidualną historię. Tak jak zrobiła to Kate" - podsumowała Monika Kapłan, dyrektor marketingu marki.


Fotograf: Daniel Jackson
Stylista: George Cortina
Stylistka: Karolina Gruszecka
Scenografia: Max Bellhouse
Włosy: Sam Mcknight
Makijaż: Lisa Butler
Dyrektor marketingu: Monika Kapłan
Dyrektor artystyczny: Adam Babinek
Koordynator projektu: Małgorzata Bruska
Produkcja: Warsaw CreativesAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 18-08-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności