"Love me tender" - nowa kolekcja kapsułowa Łukasza Jemioła na Walentynki

<
Gallery image
>
"Love me tender" - Łukasz Jemioł 1
<
"Love me tender" - Łukasz Jemioł 1"Love me tender" - Łukasz Jemioł 2"Love me tender" - Łukasz Jemioł 3"Love me tender" - Łukasz Jemioł 4"Love me tender" - Łukasz Jemioł 5"Love me tender" - Łukasz Jemioł 6"Love me tender" - Łukasz Jemioł 7"Love me tender" - Łukasz Jemioł 8"Love me tender" - Łukasz Jemioł 9"Love me tender" - Łukasz Jemioł 10"Love me tender" - Łukasz Jemioł 11"Love me tender" - Łukasz Jemioł 12"Love me tender" - Łukasz Jemioł 13"Love me tender" - Łukasz Jemioł 14"Love me tender" - Łukasz Jemioł 15"Love me tender" - Łukasz Jemioł 16"Love me tender" - Łukasz Jemioł 17"Love me tender" - Łukasz Jemioł 18"Love me tender" - Łukasz Jemioł 19"Love me tender" - Łukasz Jemioł 20
 
>
 
 

"Love me Tender" to nowy motyw przewodni kapsułowej kolekcji Łukasza Jemioła na Walentynki. Hasła znalazły się na serii bluz i koszulek z linii basic. Ponadto walentynkową kolekcję uzupełniają znane już hasła "First Sex Second Love" oraz "First Love Second Sex".


Nowy slogan "Love Me Tender", który wzbogaca tegoroczną kolekcję walentynkową to nie tylko slogan, ale również ilustracyjna adaptacja filmowego kadru w wykonaniu Zuzy Miśko. Znana scena pocałunku pochodzi z kultowej produkcji „Vanilla Sky”. Hasła na modelach bluz dla niej i dla niego traktują o różnych aspektach miłości. Łukasz Jemioł przekazuje w ten sposób różne oblicza miłości oraz idee, które można dobrać adekwatnie do upodobań.

W nowej kolekcji z linii basic znalazło się 18 modeli bluz, zarówno damskich jak i męskich oraz T-shirty damskie i męskie "Love Me Tender". Projektant wybrał klasyczny krój bluz w wersji z kapturem. Jako podstawowy element garderoby każdej osoby, bluzę z kapturem można dowolnie dobrać do większości stylizacji, podobnie jak biały t-shirt czy jeansy. Prosta forma bluz pozwala się skupić na przekazie, jaki niesie ze sobą dany slogan.

Bluzy występują w dwóch kolorach, idealnych na walentynki: białym i czerwonym. Dodatkowym kolorem pojawiającym się w kapsułowej kolekcji jest szary, który zdobi bluzy ze sloganem "Love Is Everything". W tym roku kolekcję walentynkową dodatkowo wzbogacają proste, uniwersalne modele damskie: marynarka Hana, T-shirt Zoey, długa koszula w kratę oraz model dla niej i dla niego – krótka koszula w kratę.

Kolekcja jest już dostępna w butikach oraz online, na stronie www.jemiol.com.


W sesji walentynkowej, stylizowanej przez Pawła Kędzierskiego wzięli udział modele: Marzena Pokrzywińska oraz Saim Karakale. Za obiektywem stanęła Zosia Promińska, a za włosy i makeup odpowiadała Aleksandra Przyłuska.

Modelka: Marzena Pokrzywińska https://www.instagram.com/marzenapokrzywinska/
Model: Saim Karakale https://www.instagram.com/saimkarakale/
Stylizacja: Paweł Kędzierski https://www.instagram.com/pkedzierski/
Zdjęcia: Zosia Promińska https://www.instagram.com/zosia.prominska/
Ilustracje: Zuza Miśko https://www.instagram.com/zuza_misko/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-02-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności