Łukasz Jemioł "Air Earth" - nowa kolekcja ekologicznych bluz zapowiedzią sezonu wiosna/lato 2020

<
Gallery image
>
Łukasz Jemioł "Air Earth" 1
<
Łukasz Jemioł "Air Earth" 1Łukasz Jemioł "Air Earth" 2Łukasz Jemioł "Air Earth" 3Łukasz Jemioł "Air Earth" 4Łukasz Jemioł "Air Earth" 5Łukasz Jemioł "Air Earth" 6Łukasz Jemioł "Air Earth" 7Łukasz Jemioł "Air Earth" 8Łukasz Jemioł "Air Earth" 9
 
>
 
 

Mini kolekcja bluz "Air Earth" to zapowiedź nadchodzącej wiosenno-letniej kolekcji Łukasza Jemioła. Projektant znany z wysublimowanych i eleganckich kreacji, od wielu lat tworzy również kolekcje linii basic, które z każdą odsłoną zdobywają miano must have. W sezonie wiosna/lato nie mogło zabraknąć klasycznych, wygodnych i ciepłych bluz, na których to właśnie zostały wyhaftowane hasła "Air Earth". Słowa zupełnie nieprzypadkowe, ponieważ obserwując otaczającą nas rzeczywistość, w trosce o środowisko Łukasz Jemioł swoje projekty stworzył przy użyciu organicznej bawełny.


Inspirowana naturą kolekcja wiosna/lato 2020 powstała w myśl idei Feel air. Feel earth. Be eco! Dla kobiet silnych, świadomych, wierzących w społeczną odpowiedzialność. Wszystkie modele bluz damskich z kapturem zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny organicznej. Naturalny surowiec pochodzi z upraw ekologicznych, na których nie stosuje się nawozów sztucznych oraz toksycznych środków chemicznych. Tkanina pozyskiwana jest od lokalnych producentów. Dzięki minimalistycznej i prostej formie bluz, projektant akcentuje aspekt eko, zwraca uwagę na ochronę środowiska oraz modę odpowiedzialną.  

Wygodne oversize'owe bluzy z rozcięciami po bokach, dopasują się do wielu sylwetek. Dzięki miękkiemu, otulającemu kapturowi z tasiemką ozdobioną logo marki, bluzy sprawdzą się również w chłodniejsze dni, a swoim właścicielkom będą mogły towarzyszyć przez wiele sezonów, ponieważ oprócz klasycznej, krótkiej bluzy, projektant stworzył również analogiczną dłuższą wersję.

Bluzy "Air Earth" od Łukasza Jemioła występują w czterech wersjach kolorystycznych - delikatnego beżu, pudrowego różu oraz klasycznej czerni i bieli, które korespondują z przesłaniem kolekcji.

Pierwsze modele są już dostępne w sprzedaży online na stronie www.jemiol.com
Cena każdej z bluz wynosi 449 zł (wersja krótka), 499 zł (wersja długa).Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-04-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności