Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia

<
Gallery image
>
Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 1
<
Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 1Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 2Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 3Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 4Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 5Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 6Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 7Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 8Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 9Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 10Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 11Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 12Mohito Lazy Weekend - kolekcja letnia 13
 
>
 
 

Jeśli tak jak my czekasz na beztroskie lato pełne promieni słonecznych i sielskich widoków, to znaczy, że najnowsza kolekcja Mohito Lazy weekend jest właśnie dla Ciebie.


Mohito Lazy Weekend to kolorowa propozycja nie tylko na wakacje pod gruszą. Oprócz zwiewnych fluo sukienek, czy tshirtów z bawełny organicznej projektanci marki przygotowali oryginalne garnitury z szortami w kwiecisty print.

Na szczególna uwagę zasługuje kombinezon doskonale podkreślający talię, w którym zakochają się miłośniczki ciekawych rozwiązań. Jego dopełnieniem są denimowe kurtki, jedna w klasycznym kolorze błękitu oraz druga śnieżnobiała.


Zdjęcia:
Modelka: Sasha Obodianska
Production: Mohito TeamAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 02-06-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES