Reklama oraz wszelkie płatne działania promocyjne
Robert Krupiński

robert.krupinski@glow.pl
+48 22 89 330 89
+48 602 290 307

Wszelkie działania reklamowe oraz inne działania promocyjne będą opatrzone komunikatem (w formie napisu): "Reklama", "Promocja", "Artykuł sponsorowany" lub innym (w uzgodnieniu z Klientem wykupującym takie działanie - do uzgodnienia), wyraźnie dającym do zrozumienia Odbiorcy, że jest to działanie sponsorowane.

 
 
 
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES