Celebruj święta z Fyrklovern

<
Gallery image
>
Celebruj święta z Fyrklovern 1
<
Celebruj święta z Fyrklovern 1Celebruj święta z Fyrklovern 2Celebruj święta z Fyrklovern 3Celebruj święta z Fyrklovern 4Celebruj święta z Fyrklovern 5Celebruj święta z Fyrklovern 6Celebruj święta z Fyrklovern 7Celebruj święta z Fyrklovern 8
 
>
 
 

Święta to wyjątkowy, pełen miłości i radości czas, który spędzamy z najbliższymi przy uroczyście udekorowanym stole. Pomysłów na świąteczne aranżacje jest wiele, ale przede wszystkim należy pamiętać o pięknej zastawie stołowej. Uosobieniem elegancji jest serwis Celebration marki Fyrklövern, który powstał z miłości do świętowania ważnych chwil. Ta luksusowa porcelana z bożonarodzeniowej edycji z czerwonymi akcentami kolorystycznymi, przepięknie ozdobi stół i nada spotkaniom z najbliższymi wyjątkowy charakter.


Subtelny serwis Celebration to kwintesencja niebanalnej elegancji. Stworzony przez artystkę Anne Rooselien w malarski sposób wyraża paletę pełną uczuć jakie towarzyszą rodzinnym spotkaniom przy świątecznym stole. Doskonałe, faliste kształty nadają porcelanie lekkości, a pełne wdzięku, ręcznie nanoszone wzory i platynowe zdobienia podkreślają uroczysty charakter zastawy.

W świątecznej edycji, serwis Celebration od Fyrklövern wzbogacony został o czerwone akcenty kolorystyczne. Płomienna, elegancka czerwień to kolor jak żaden inny kojarzony właśnie ze Świętami Bożego Narodzenia, miłością i pozytywną energią. Karminowa barwa pojawiła się na dekoracyjnych talerzach i trzech rodzajach świeczników, których nie może zabraknąć na bożonarodzeniowym stole.

Zarówno zastawa, jak i świeczniki, doskonale współgrają z innymi świątecznymi ozdobami. Ułożone na stole pachnące gałązki świerku, soczyście zielony mech czy świeże czerwone kwiaty w wazonach, będą pięknie komponować się z eleganckim serwisem Celebration. Tak oryginalna oprawa dopełni uroczysty charakter spotkań i podkreśli ciepłą, rodzinną atmosferę przy świątecznym stole.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 23-12-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto