Egzotyczne motywy w kolekcjach porcelany Villeroy & Boch

<
Gallery image
>
Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 1
<
Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 1Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 2Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 3Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 4Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 5Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 6Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 7Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 8Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 9Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 10Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 11Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 12Egzotyczne motywy w kolekcjach Villeroy & Boch 13
 
>
 
 

Egzotyczna fauna i flora opanowały wnętrza w tym sezonie – salony, jadalnie i kuchnie! Tropikalne motywy pojawiają się na dekoracjach, meblach, podłogach i ścianach. Dlatego na stole musi pojawić się kolekcja Amazonia od Villeroy & Boch – porcelanowe dzieła sztuki inspirowane amazońską dżunglą. Trend na egzotyczną faunę i florę zyskał w tym sezonie wielu zwolenników i zadomowił się we wnętrzach na dobre. Nic dziwnego, bo tropikalne motywy ożywiają przestrzeń i wnoszą dobrą energię! Intensywne czerwienie, żółcie i zielenie razem z oryginalną roślinnością i zwierzętami królują również w kolekcjach Villeroy & Boch.


Pośród kolorowego świata Amazonii

Wielobarwne kolibry, rajskie motyle, orchidee, palmowe liście, owoce passiflory i pyłkowe wróżki – bogactwo natury wprost z dorzecza Amazonki oplata białą porcelanę Villeroy & Boch. Posiłek z kolekcją Amazonia to prawdziwa podróż przez lasy Brazylii, Kolumbii i Peru. Egzotyczne motywy w intensywnych i nasyconych barwach są tak wiernie odwzorowane, że tworzą niemal trójwymiarowy efekt. Możemy poczuć klimat tropików, usłyszeć szelest liści i świergot ptaków… Egzotyki nigdy za dużo! Dlatego odległa fauna i flora może dodatkowo pojawić się np. na ścianach.


Stylowe dekoracje w egzotycznym stylu

Każdy z elementów kolekcji Amazonia opowiada własną odrębną historię. Dlatego nie trzeba decydować się na całą zastawę. Pojedynczy talerz, miska czy półmisek może zawitać w salonie czy nawet w sypialni – na komodzie, w gablocie czy etażerce. To także idealny pomysł na prezent – zwłaszcza dla miłośników natury, obieżyświatów i kolekcjonerów oryginalnej porcelany.


Kolorowe szkło i sztućce – dla podgrzania temperatury

By jeszcze bardziej podgrzać temperaturę wnętrza, do egzotycznej porcelany będą pasować dodatki w ciepłych barwach. Szkło z kolekcji Colour Concept, np. w kolorze czerwonym lub kiwi, oraz do kompletu – sztućce S+ z kolorowymi silikonowymi rączkami. Tropiki gotowe!

Nawet pojedynczy element Amazonii Villeroy & Boch doda oryginalności i egzotycznego charakteru Twojemu wnętrzu. Filiżanki, kubki, półmiski, imbryk, mlecznik, cukiernica i talerze w różnych rozmiarach i kształtach, np. stylizowane na kształt liści będą idealnie komponować się zarówno kolorowymi sztućcami i szkłem, jak i klasyczną zastawą stołową.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 06-08-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto