Swatch Red Knit - limitowana edycja świąteczna

<
Gallery image
>
Swatch Red Knit - limitowana edycja świąteczna 1
<
Swatch Red Knit - limitowana edycja świąteczna 1Swatch Red Knit - limitowana edycja świąteczna 2Swatch Red Knit - limitowana edycja świąteczna 3
 
>
 
 

Wyobraź sobie: pewnego chłodnego poranka otwierasz oczy, odsłaniasz zasłonę i… śnieg!  Duże, puszyste płaty śniegu pokryły cały świat, niczym biała, puchowa kołdra.  Co za piękny widok. I spójrz! Tam, pod drzewami stoi renifer! A tam, cały rząd okrągłych bałwanów w wełnianych kapeluszach. Jedyne czego brakuje to... pomysł, jak podzielić się swoją radością.


Nie martw się. Zainspirowany wełnianymi dodatkami, które nie tylko są przydatne w chłodne dni, lecz także niezwykle modne, Swatch zaprojektował czarującego towarzysza świąt. Zegarek Red Knit to romantyczny New Gent, ozdobiony motywami i symbolami zimowymi. Pamiętasz swetry i szaliki, skarpetki i rękawiczki robione na drutach, które cię ogrzewały, gdy byłeś dzieckiem? Bransoleta w przywołujących wspomnienia z dzieciństwa kolorach bieli i żywej czerwieni, ozdobiona białymi bałwanami, płatkami śniegu, śnieżnobiałym koniem na biegunach oraz sosnami pokrytymi śniegiem – te modne, koronkowe motywy są inspirowane tradycyjnymi, skandynawskimi wzorami. Na środku tarczy znajduje się złoty renifer, otoczony opadającymi płatkami śniegu.

Red Knit umieszczony jest w śnieżnobiałym pudełku z czerwoną oraz białą kokardką. Dodatkowo w pudełku ukrywa się coś specjalnego, idealnego na mroźne noce: owinięty w miękką czerwoną tkaninę, ozdobioną reniferami, płatkami śniegu oraz sercami z białej koronki… gorący termofor! Zabawna prowokacja Swatch, RED KNIT, jest miłym prezentem prosto z serca dla osoby, z którą chcesz dzielić się miłością.

Red Knit

Model: New Gent
Tarcza: połyskująca czerwień z białymi nadrukami i złotym, błyszczącym reniferem
Koperta: solidne, matowe tworzywo sztuczne w kolorze czerwieni
Bransoleta: czerwona tkanina ze wzorem w kolorze bieli i złota

Red Knit to limitowana edycja 14 999 sztuk.


Cena: 360 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-12-2013

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES