Świąteczny stół z serwisem Celebration od Fyrklӧvern

<
Gallery image
>
Świąteczny stół od Fyrklӧvern 1
<
Świąteczny stół od Fyrklӧvern 1Świąteczny stół od Fyrklӧvern 2Świąteczny stół od Fyrklӧvern 3Świąteczny stół od Fyrklӧvern 4Świąteczny stół od Fyrklӧvern 5Świąteczny stół od Fyrklӧvern 6Świąteczny stół od Fyrklӧvern 7Świąteczny stół od Fyrklӧvern 8Świąteczny stół od Fyrklӧvern 9Świąteczny stół od Fyrklӧvern 10Świąteczny stół od Fyrklӧvern 11Świąteczny stół od Fyrklӧvern 12Świąteczny stół od Fyrklӧvern 13Świąteczny stół od Fyrklӧvern 14Świąteczny stół od Fyrklӧvern 15Świąteczny stół od Fyrklӧvern 16Świąteczny stół od Fyrklӧvern 17Świąteczny stół od Fyrklӧvern 18
 
>
 
 

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. Chwile, które dzielimy z bliskimi, chcemy podkreślić piękną choinką oraz licznymi ozdobami, dbając przy tym o wszystkie detale i gustowną dekorację domu. Idealnym dopełnieniem świątecznej atmosfery jest niecodzienna aranżacja stołu. Zachwycające serwisy marki Fyrklӧvern, w towarzystwie oryginalnych dodatków, stworzą w każdym domu niepowtarzalny i niezwykły klimat.


Fyrklӧvern proponuje na Święta serwisy, które urzekają niecodziennym designem, elegancją oraz szykiem w stylu glamour. Miłośników prawdziwej klasyki z pewnością zachwyci serwis Celebration. Zastawa o lekko falistym kształcie, subtelnym dekorze w odcieniu intrygującej szarości oraz z krawędziami połyskującymi platyną, cudownie komponuje się z naturalną i jednocześnie bardzo stonowaną dekoracją stołu. Lniany obrus, gałązki świerku oraz szyszki będą cudownie współgrać z zastawą, a sztuczny śnieg doda aranżacji lekkości i zimowej aury.


Serwis Moments od Fyrklӧvern

Dla osób, które preferują oszczędne stylizacje, doskonały będzie serwis Moments. Zastawę wyróżnia piękny, miękki kształt, gustowny dekor w stylu vintage oraz zdobienia z prawdziwej platyny. Wyjątkowość porcelany najlepiej podkreślą kontrastujące z nią bordowe serwety ułożone bezpośrednio na drewnianym, bielonym stole. Ta oryginalna i niezwykle skandynawska aranżacja świątecznego stołu z pewnością zachwyci naszych gości.

Jeśli jednak, Święta kojarzą się nam przede wszystkim ze złotem i bogatymi dekoracjami strzałem w dziesiątkę okaże się serwis Diamond. Piękna zastawa zaprojektowana specjalnie dla Fyrklövern przez światowej sławy projektantów firmy jubilerskiej Dyrberg/Kern lśni na stole niczym najdroższa biżuteria. Porcelanę utrzymaną w kolorze perły i srebrzystej bieli okraszają ręczne zdobienia z 18-karatowego złota! Niezwykły serwis w połączeniu z pozłacanymi sztućcami będzie się pięknie prezentował na tle obrusu w kolorze czerwonego wina. Kwitnące gwiazdy betlejemskie, świeże kwiaty i złote ozdoby stworzą ciepłą, a zarazem nadzwyczaj elegancką oprawę bożonarodzeniowego stołu.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto