Tak smakują walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch

<
Gallery image
>
Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 1
<
Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 1Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 2Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 3Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 4Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 5Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 6Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 7Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 8Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 9Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 10Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 11Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 12Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 13Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 14Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 15Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 16Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 17Walentynki - inspiracje od Villeroy & Boch 18
 
>
 
 

Romantyczna kolacja, zaręczyny, czerwone róże i czekoladki w kształcie serca - to kartka z kalendarza na 14 lutego. Ale w Walentynki możemy obdarować uczuciami rodzinę, przyjaciół, a nawet kolegów z pracy! Bo Walentynki są dla wszystkich! To postulat Villeroy & Boch, a najprostszy i najpewniejszy sposób, by trafić do serc bliskich osób – to posiłek lub deser podany na smakowitej porcelanie!


Od słodkiego drobiazgu...

Dzień miłości warto celebrować już od śniadania. Niekoniecznie podanego do łóżka, ale koniecznie wyjątkowego! Gofry, pancakes’y, naleśniki czy placuszki w kształcie serca w towarzystwie owoców, konfitur lub bitej śmietany osłodzą nam początek dnia i sprawią, że poczujemy miętę do całego świata! Takie śniadanie w połączeniu z romantyczną porcelaną, jak np. z kolekcji Petite Fleur od Villeroy & Boch z drobnym kwiatowym wzorem, zyska dodatkowego uroku. Niezależnie od tego, komu je podamy!

W walentynki możemy obdarowywać wszystkich, ale powinniśmy również zadbać o siebie. Rozpieśćmy swoje smakowe kubki owocowym koktajlem. Najlepiej przyrządzonym z truskawek – jednego z najpopularniejszych afrodyzjaków na świecie! Do jego serwowania polecamy szkło z kolekcji Purismo od Villeroy & Boch – proste i zmysłowe. A do konsumpcji możesz zaprosić, kogo tylko zechcesz!


Po ucztę od serca...

Różowe róże są symbolem wdzięczności i sympatii. A to zdecydowanie mniej zobowiązujący kolor niż ognista czerwień! Dlatego idealnym pomysłem na prezent dla mamy, siostry czy przyjaciółki będzie porcelanowy element z kolekcji Rose Cottage od Villeroy & Boch, na której pastelowe róże odgrywają główną rolę. Taki prezent w połączeniu ze słodkim popołudniem będzie z pewnością trafionym sposobem na wyrażenie swoich uczuć.

Smacznym sposobem na walentynki może być także wspólna kolacja: romantyczna spędzona tylko we dwoje lub nietypowa, na którą zaprosisz wszystkie ważne dla siebie osoby i zrobisz huczną włoską ucztę! Główną rolę może odgrywać na niej pizza podana na specjalnie do tego przeznaczonych talerzach z kolekcji Pizza Passion lub przeróżne makarony – obowiązkowo na idealnie wyprofilowanych naczyniach z kolekcji Pasta Passion. W końcu to właśnie Włosi uchodzą za bardzo rodzinnych i uwielbiają jeść w gronie najbliższych osób!

I w ten sposób spełnijmy postulat Villeroy & Boch: w walentynki obdarowujemy wszystkich!Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-02-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności