Transparentne parasolki DeeZee

<
Gallery image
>
Transparentne parasolki DeeZee 1
<
Transparentne parasolki DeeZee 1Transparentne parasolki DeeZee 2Transparentne parasolki DeeZee 3Transparentne parasolki DeeZee 4Transparentne parasolki DeeZee 5Transparentne parasolki DeeZee 6Transparentne parasolki DeeZee 7Transparentne parasolki DeeZee 8Transparentne parasolki DeeZee 9Transparentne parasolki DeeZee 10Transparentne parasolki DeeZee 11
 
>
 
 

Koniec lata i początek jesieni to czas kiedy aura ze słonecznej zmienia się na tę mniej lubianą... bardziej mokrą. Już teraz bądź przygotowana na deszczowe dni.


Transparentność ciągle jest hot! Po transparentnych butach, torebkach przyszła kolej na parasolki. Znajdziesz je oczywiście w DeeZee. My proponujemy abyś nosiła je w stylu Rihanny, Gossip Girl, a nawet w stylu Królowej Elżbiety! Wyznaczaj trendy razem z DeeZee i pozostawaj na ulicy niezauważona!


Cena: 39 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 02-09-2013

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES