Atlantic Super De Luxe - szmaragd na męski nadgarstek

<
Gallery image
>
Atlantic Super De Luxe 1
<
Atlantic Super De Luxe 1Atlantic Super De Luxe 2
 
>
 
 

Seria zegarków Atlantic Super De Luxe powiększyła się o kolejny model, którego nietypowy szmaragdowy kolor w połączeniu z głęboką czernią zachwyci każdego miłośnika marki. Seria Atlantic Super De Luxe po raz pierwszy została oficjalnie zaprezentowana w latach 60. XX wieku i teraz dołączył do niej kolejny model, który zaskakuje nietypowym kolorem tarczy. Tarcza w eleganckim zielonym kolorze chroniona jest przez wytrzymałe na zarysowania szkło z antyrefleksem. Z kolorem tarczy doskonale kontrastują srebrne wskazówki oraz indeksy.


Atlantic Super De Luxe 64351.45.51 charakteryzuje klasyczne wzornictwo serii oraz proporcje koperty, które sprawdzą się zarówno do garnituru, jak i jako dopełnienie weekendowej stylizacji. Producent zastosował w tym modelu kopertę ze stali nierdzewnej o średnicy 42 mm, która pokryta jest czarną powłoką. Tarcza w eleganckim zielonym kolorze chroniona jest przez wytrzymałe na zarysowania szkło z antyrefleksem. Z kolorem tarczy doskonale kontrastują srebrne wskazówki oraz indeksy.

Lekka koperta połączona jest ze skórzanym paskiem o ciekawej fakturze, która nadaje zegarkowi jeszcze bardziej unikalną linię.


Atlantic Super De Luxe 64351.45.51 dostępny jest w wybranych sklepach internetowych i stacjonarnych.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 23-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności