Business Casual - nowa kolekcja zegarków Guess

<
Gallery image
>
Business Casual - nowa kolekcja zegarków Guess 1
<
Business Casual - nowa kolekcja zegarków Guess 1Business Casual - nowa kolekcja zegarków Guess 2Business Casual - nowa kolekcja zegarków Guess 3Business Casual - nowa kolekcja zegarków Guess 4Business Casual - nowa kolekcja zegarków Guess 5Business Casual - nowa kolekcja zegarków Guess 6Business Casual - nowa kolekcja zegarków Guess 7Business Casual - nowa kolekcja zegarków Guess 8Business Casual - nowa kolekcja zegarków Guess 9
 
>
 
 

Styl business casual to motyw przewodni nowości od marki Guess. Rewelacyjne połączenie elegancji i luzu, które idealnie dopełni kreację biznesową lub wieczorny podbój miasta w gronie znajomych. Prezentowana kolekcja spod znaku G to 6 propozycji: 3 dla niej oraz 3 dla niego. Dzięki temu każdy miłośnik czasomierzy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.


Charakterystyczny dla damskiej linii są delikatne prostokątne koperty oraz stalowe bransolety zaprojektowane na wzór łańcucha. To połączenie sprawia, że zegarki wyróżniają się niebanalnym stylem i oryginalnością. Z jednej strony eleganckie, a z drugiej cechujące się sporą dawką trendy looku tak typowego dla marki Guess. Linia damska dostępna jest w 3 różnych wersjach kolorystycznych: srebrny W1029L1, złoty W1029L2 oraz W1030L4 w różowym złocie dodatkowo przyozdobiony kryształami. Cała trójka to charakter i kobieca delikatność w jednym. Świetnie sprawdzą się na nadgarstku w trakcie twardych negocjacji oraz podczas świętowania kolejnych sukcesów zarówno tych w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Amerykański dom mody zadbał również o męskie grono miłośników zegarków. Idealna dla zwolenników stylu business casual kolekcja to również 3 imponujące modele, które dzięki swojej wszechstronności będą pasować nie tylko do biura. Na początek złota koperta w połączeniu z brązowym skórzanym paskiem  -  W1000G3. Kolejnym przedstawicielem męskiej gamy czasomierzy jest model W1001G1. To klasyczna okrągła koperta na stalowej bransolecie w kolorze srebrnym. Kolekcję zamyka W1001G3 - czarna perła prezentowanych nowości. Ten zegarek jest analogicznie wykonany do stalowego W1001G1, ale w całości pokryty czarnym PVD, co stanowi świetną alternatywa dla szukających wyróżnienia. Nieważne czy będzie to marynarka, czy luźniejsza koszula lub polo – każda z męskich nowości Guess idealnie dopełni kreację stylowego mężczyzny. Pozwoli poczuć pewność w każdej sytuacji i zadba o nienaganny wizerunek.


Ceny zegarków:

W1029L1 / 759 PLN 
W1029L2 / 829 PLN 
W1030L4 / 950 PLN
W1000G3 / 759 PLN
W1001G1 / 829 PLN
W1001G3 / 900 PLN

Zegarki dostępne w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy Zibi.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 23-08-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności