Czas zabłysnąć! - kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018

<
Gallery image
>
Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 1
<
Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 1Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 2Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 3Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 4Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 5Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 6Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 7Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 8Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 9Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 10Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 11Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 12Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 13Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 14Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 15Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 16Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 17Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 18Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 19Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 20Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 21Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 22Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 23Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 24Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 25Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 26Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 27Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 28Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 29Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 30Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 31Kolekcja zegarków Swarovski wiosna-lato 2018 32
 
>
 
 

Zgodnie z hasłem #BrillianceforAll kolekcja zegarków Swarovski, obejmująca zarówno minimalistyczne modele, jak i odważne, okazałe fasony, zapewnia blask dla każdego. Dyrektor kreatywna Nathalie Colin wyjaśnia, dlaczego tak szeroki i zróżnicowany asortyment jest ważny dla pasjonatów mody: "Komponując swój strój na dany dzień, chętnie dobieram nie tylko pasującą biżuterię, ale także zegarek. Z tego względu, podobnie jak wiele kobiet, potrzebuję kilku zegarków w różnym stylu. Swarovski to marka, która zasłużenie zajmuje wiodącą pozycję na rynku biżuterii i oferuje szeroki wybór przepięknych czasomierzy zainspirowanych zasadami i technikami jubilerskimi. Zegarek nigdy nie jest jedynym dodatkiem, który zakładam na rękę. Uwielbiam dodawać do niego kilka bransoletek typu bangle, żeby poprzez taką kompozycję wyrazić swój indywidualny styl". Kolekcja zegarków na sezon wiosna/lato 2018, obejmująca zarówno nowości, jak i odświeżone interpretacje znanych i lubianych modeli, odzwierciedla najnowsze trendy w modzie, a jednocześnie wyraża DNA marki Swarovski.


Do olśniewających debiutantów tego sezonu zalicza się zegarek Cosmic Rock, który łączy wytworną estetykę z kunsztownym wykonaniem. Jest wyposażony w bransoletę typu bangle ozdobioną roziskrzonymi kryształami w innowacyjnej oprawie Ultra Fine Crystal Rocks, która nieodparcie przyciąga uwagę, sprawiając, że Cosmic Rock sprawdza się jako dodatek zarówno do codziennego stroju, jak i olśniewającej wieczorowej kreacji.

Błyskawiczną transformację nieformalnego stroju w służbową albo wieczorową stylizację zapewnia również nowy zegarek Stella z niezwykle kobiecą, zaokrągloną kopertą. Jest dostępny w wersji ze skórzanym paskiem lub bransoletą w formie łańcuszka i roztacza subtelny blask.

Kolejna nowość to nowoczesny i kobiecy, a jednocześnie uniwersalny zegarek Eternal. Jego ramka oraz ażurowe elementy mocujące kopertę są ozdobione asymetrycznymi rzędami lśniących kryształów w oprawie brukowej.

Do zegarków inspirowanych bardziej klasycznym stylem należy nowy model Aila Dressy z tarczą pokrytą kryształowymi zdobieniami w formie czy to roziskrzonych detali, czy też romantycznych motyli lub kultowego motywu łabędzia. Osobom, które preferują mniejsze formy, z pewnością przypadnie do gustu Aila Dressy Mini. Ta pomniejszona wersja standardowego modelu to efektowne połączenie kunsztu jubilerskiego i zegarmistrzowskiego firmy Swarovski, które gwarantuje dyskretny blask na co dzień.

Ponadto w kolekcji zastosowano po raz pierwszy nową powłokę metaliczną w kolorze szampana, która nadaje subtelny i ponadczasowy charakter czterem modelom: Aila Dressy Mini, Eternal, Crystalline, Pure i Alegria. Możliwości są nieograniczone, a każda z nich pełna blasku w myśl zasady #BrillianceForAll.Źródło foto i informacja prasowa Swarowski Pressroom
swarovski-pressroom.com/swarovski-spring-summer-2018-watch-collection-makes-time-shine/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 16-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności