Guess G-Luxe - wyjątkowa kolekcja zegarków dla wyjątkowych kobiet

<
Gallery image
>
Guess G-Luxe 1
<
Guess G-Luxe 1Guess G-Luxe 2Guess G-Luxe 3Guess G-Luxe 4Guess G-Luxe 5Guess G-Luxe 6
 
>
 
 

Jak połączyć klasykę, elegancję i zamiłowanie do "logomanii"? Guess wie to najlepiej. Kolekcja zegarków G-Luxe łączy wszystkie te cechy tworząc zniewalający projekt. Linia to świetna propozycja dla kobiet w każdym wieku. To idealny pomysł na prezent dla siebie, dla siostry, przyjaciółki, dla córki i każdej wyjątkowej kobiety.


W tym sezonie Guess nieustannie podkreśla silny element swojego wizerunku - logo, stąd nazwa logomania Guess. Począwszy od napisu z dużych liter z nazwą brandu, przez charakterystyczny trójkąt, po literę G w różnych konfiguracjach, marka emanuje swoim DNA. W kolekcji G-Luxe możemy podziwiać logomanię w bardzo wysublimowanej odsłonie. Zegarki przyozdobione zostały kompozycją nakładających się literek G – to jedno z ikonicznych symboli marki. Wszystkie wykonano techniką grawerowania, co podkreśla szyk i klasę czasomierzy.  Dzięki temu  wyróżniają się wysublimowanym design o luksusowym charakterze.

Kolekcja G-Luxe liczy trzy modele. Guess W1228L1 w kolorze srebrnym, W1228L2 w kolorze złotym oraz W1228L3 w odcieniu różowego złota, które cieszą się ogromną popularnością. Zegarki wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej. Dla komfortu i wygody bransolety zostały zwieńczone tzw. systemem G-Link. Dzięki temu samodzielnie możemy dopasować zegarek do nadgarstka bez konieczności wizyty u zegarmistrza. Wystarczy odpiąć odpowiednią ilość ogniw i cieszyć się nowym, przepięknym akcesorium dopełniającym stylizację.

Elegancja i szyk połączone z nowoczesnymi trendami sprawiają, że zegarki z kolekcji G-Luxe są świetną propozycją dla każdej kobiety kochającej modę.


Ceny: 639 zł – 839 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 27-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności