Ice-Watch - walentynkowa kolekcja zegarków

<
Gallery image
>
Ice-Watch - walentynkowa kolekcja zegarków 1
<
Ice-Watch - walentynkowa kolekcja zegarków 1Ice-Watch - walentynkowa kolekcja zegarków 2Ice-Watch - walentynkowa kolekcja zegarków 3Ice-Watch - walentynkowa kolekcja zegarków 4Ice-Watch - walentynkowa kolekcja zegarków 5
 
>
 
 

Powiedzieć to nie raz i nie dwa, delikatnie albo z hukiem. Znaleźć słowa, które trafią prosto w serce. Dzień świętego Walentego nie może obejść się przecież bez wyznania miłości! Marka Ice-Watch wypuszcza nowe "strzały Kupidyna", aby przykuć uwagę kochanków: Ice love. To osiem miłosnych zegarków, cztery duety, 100% musującej  emocji.


Wybierz model dla siebie: dziewczęcy, klasyczny czy z odrobiną błysku.

Znakiem szczególnym kolekcji Ice love jest jednoznaczny symbol uczuć: serce. Bije tak świeżo, że trzy gwiazdy marki Ice-Watch  całkowicie utonęły "w miłości".

Model City(36 mm)nadaje elegancji. Biała tarcza mieni się w trójbarwnym deszczu kolorów serc, otoczonym musującymi kryształkami Swarovskiego i pastelowym lub jasnoróżowym błyszczącym skórzanym paskiem. Model City to także złoto lub srebro. Metaliczny look i romantyczne małe wiśniowe serce wydają się niewinne, jednak ukrywają seksowny akcent w postaci granatowego wykończenia.

Model Ice Small (34 mm) zamienił kryształki Swarovskiego na soczyste czerwone serca z wyjątkiem jednego, które jest złocone jak klejnot w południe i północ. Białe pokrętło sąsiaduje ze zmysłową miękkością jasnego różu lub czerwieni i białym silikonowym paskiem.

Model Medium Ice (40 mm) w stylu glamour, stawia miłość w centrum w zabawny sposób. Serce XL składa się z niezliczonej ilości mikro serc, wypełniających niemal całą tarczę. To sprawia, że każda minuta ma inną kompozycję. Będziesz pod wrażeniem tarczy odmierzającej czas. Głęboka czerń, sportowy jasny róż, biel i rubinowe serca. To wszystko w zgodzie z silikonowymi paskami.

Macie dylemat z wyborem? Dlaczego nie wybrać wszystkich? Przecież miłość nie zna granic!Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-01-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto