Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis

<
Gallery image
>
Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 1
<
Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 1Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 2Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 3Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 4Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 5Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 6Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 7Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 8Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 9Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 10Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 11Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 12Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 13Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 14Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 15Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 16Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 17Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 18Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 19Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 20Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 21Moc gwiazdkowych prezentów od Tezenis 22
 
>
 
 

Co pod choinkę? Z takim pytaniem spotykamy się najczęściej w związku ze zbliżającymi się Świętami. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na upominek dla bliskiej Ci osoby - dobrze trafiłeś. Tezenis w swoim portfolio posiada szeroką gamę bielizny, skarpet, piżam oraz rajstop. Skorzystaj z podpowiedzi Tezenis i wybierz swój wymarzony gwiazdkowy upominek!


Do 50 zł

Ciepłe skarpetki z motywem Snoopiego – komiksowego bohatera wszechczasów to prezent uniwersalny, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego obdarowanego, niezależnie od wieku.

Każdy zestaw zawiera 2 pary skarpet.

Cena: 24,90 zł


Do 100 zł

Krótka halka z ozdobną koronką na górze, w kolorze głębokiej czerwieni spełni marzenie każdej fashionistki. Koszulka jest na cienkich regulowancych ramiączkach. Dopełnieniem looku może być również biustonosz oraz brazyliany z tej samej linii.

Halka – cena: 79,90 zł, biustonosz – cena: 79,90 zł, brazyliany: 24,90 zł


Do 150 zł

Ho ho ho! Ciepła i przyjemna w dotyku piżama z zabawnym motywem renifera, z pewnością wprawi Twoich bliskich w błogi nastrój. W sam raz na leniwe, długie, świąteczne poranki.

Cena: 119,90 zł


Wszystkie produkty dostępne są w sklepach Tezenis w całej Polsce, a także już otwartym sklepie internetowym www.tezenis.com/plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-12-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności