Modne wczoraj, modne dziś, modne jutro - nowa kolekcja zegarków Casio Retro

<
Gallery image
>
Nowa kolekcja zegarków Casio Retro 1
<
Nowa kolekcja zegarków Casio Retro 1Nowa kolekcja zegarków Casio Retro 2Nowa kolekcja zegarków Casio Retro 3Nowa kolekcja zegarków Casio Retro 4Nowa kolekcja zegarków Casio Retro 5Nowa kolekcja zegarków Casio Retro 6Nowa kolekcja zegarków Casio Retro 7Nowa kolekcja zegarków Casio Retro 8Nowa kolekcja zegarków Casio Retro 9
 
>
 
 

"Moda przemija, styl pozostaje" – wiele lat temu Coco Chanel tym stwierdzeniem trafiła w sedno. Dziś bez wahania słowa te możemy odnieść do jednej z najpopularniejszych marek w świecie zegarków - Casio Retro. Od ponad 30 lat nie przestają być trendy i niezmiennie wpisują się w modowy klimat kolejnych pokoleń.  Marka wprowadza właśnie nową kolekcję z linii Insta Shape, która perfekcyjnie odzwierciedla ducha brandu.


Proste fasony, plecione bransolety i doskonały image w klimacie "modern vintage". Zegarki z nowej kolekcji Insta Shape mają cechę, z której słynie Casio Retro – są modne dziś i będą modne jutro, bez względu na dominujące w danym sezonie trendy. Ponadto, za sprawą optymalnych wzorów i uniwersalnych kolorów mogą sięgać po nie zarówno mężczyźni jak i kobiety. Nowości to 5 klasyków w różnych kolorach - złotym LTP-E140G-9AEF, srebrnym LTP-E140D-7AEF, czarno-złotym LTP-E140GB-1AEF, czarnym LTP-E140B-1AEF oraz w odcieniu różowego złota LTP-E140R-9AEF wyjątkowo podkręcającym retro klimat zegarków. Cała kolekcja pozbawiona jest jakichkolwiek zdobień czy wariacji – minimalizm i klasyka to słowa przyświecające projektantom marki przy tworzeniu linii. Pomimo współczesnego, modnego designu czasomierze stylem wyraźnie nawiązują do klimatu sprzed lat. Wszystko dzięki plecionym bransoletom połączonym z tradycyjnymi okrągłymi kopertami. Minimalizm przejawia się także w kolorystyce zegarków - wyłącznie w modelu Vintage Milanese Band Black & Gold LTP-E140GB-1AEF zestawiono 2 barwy - czerń z niewielką domieszką złota. Pozostałe czasomierze całkowicie spowito jednym odcieniem, począwszy od bransolet przez koperty, a na cyferblatach kończąc.

Nowa kolekcja Casio Retro Insta Shape została zaprojektowana dla osób, które nie podążają ślepo za trendami, ale kreują swój własny styl i wiernie pielęgnują go przez lata. Znają wartość mody, bawią się nią, lecz świadomie budują wizerunek. Nie pozbywają się ponadczasowych, klasycznych ubrań i akcesoriów w nowym sezonie, lecz wplatają je w kolejnych stylizacjach, z pomysłem i w odświeżonej formie. Casio Retro to marka, która w pędzącym świecie wybiegów pokazuje, że trendy to jedna strona medalu, a drugą jest wykreowany indywidualny styl, który pozostaje, gdy wszystko inne znowu się zmienia.


Ceny: od 400 do 440 PLN

Zegarki dostępne są w sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych firmy Zibi.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 27-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności