Nieśmiertelne Casio Retro - nowa kolekcja zegarków

<
Gallery image
>
Casio Retro - nowa kolekcja zegarków 1
<
Casio Retro - nowa kolekcja zegarków 1Casio Retro - nowa kolekcja zegarków 2Casio Retro - nowa kolekcja zegarków 3Casio Retro - nowa kolekcja zegarków 4Casio Retro - nowa kolekcja zegarków 5Casio Retro - nowa kolekcja zegarków 6Casio Retro - nowa kolekcja zegarków 7Casio Retro - nowa kolekcja zegarków 8Casio Retro - nowa kolekcja zegarków 9Casio Retro - nowa kolekcja zegarków 10
 
>
 
 

Moda to wolność! Wolność wyrażania siebie poprzez styl odzwierciedlający naszą osobowość. Choć trendy w każdym sezonie ulegają zmianie są wśród nich ponadczasowe  wzory, które nie przemijają. Jednym z nich jest styl retro, który w różnych formach i odsłonach królował w XX wieku. Dziś niezmiennie inspiruje i zachwyca, ale także świetnie odnajduje się we współczesnych lookach. Marka Casio Retro od ponad 30 lat opiera swoje projekty na stylu minionej epoki - pierwszy kultowy, elektroniczny zegarek tej marki powstał w barwnych latach 80. Niemniej w szerokiej palecie czasomierzy znajdują się także klasyczne, analogowe modele. Mimo trzymania się określonego nurtu projektantom Casio nie brakuje pomysłów. Tej wiosny przygotowali kolejną porcję wspaniałych zegarków w duchu vintage.


Co wyróżnia zegarki Casio Retro? Dokładnie to co wyróżnia modę retro – pasuje każdemu i nie przemija wraz ze zmieniającymi się trendami. Cały czas jest inspiracją dla projektantów mody, fanów zakupów i osób, dla których image ma ogromne znacznie. Elegancja i szyk lat 40., pin up lat 50., a może szalony i barwny styl lat 80.?  Z każdej z tych epok można czerpać garściami i wplatać elementy vintage do codziennych looków. Z taką samą łatwością w modzie odnajduje się nowa kolekcja zegarków Casio Retro Insa Shape Sapphire Crystal. To 5 modeli zaprojektowanych w duchu unisex. W zależności od tego, który okres w modzie jest dla nas największą inspiracją możemy wybrać model czarno-złoty LTP-E148GL-1AEF, czarno-srebrny LTP-E148L-1AEF, granatowo-srebrny LRP-E148L-7AEF, na stalowej bransolecie LTP-E148M-7AEF lub  na bransolecie w kolorze złotym LTP-E148MG-7AEF. Całą kolekcję cechuje minimalizm i proste wykończenie pozbawione zbędnych zdobień. Dzięki temu zegarki świetnie wpisują się w niemal każdą stylizację. Fani elegancji i klasyki rodem z lat 40. sięgną po czasomierze na skórzanych, stylowych paskach, a w szczególności po szykowny czarno-złoty  LTP-E148GL-1AEF. Ten model równie dobrze wkomponuje się w zestawienia boho nawiązujące do lat 70. Dla tych, którym szafa gra w klimacie lat 80. doskonałe okażą się połyskujące czasomierze na plecionej bransolecie – srebrny  LTP-E148M-7AEF lub złoty  LTP-E148MG-7AEF. Obok świetnego, uniwersalnego designu zegarki wyróżnia coś jeszcze. To pierwsza kolekcja Casio RETRO, w której wykorzystano szkło szafirowe. Dla wielu osób ten rodzaj wykończenia jest wyznacznikiem klasy zegarka. Dlaczego? Szafir, w przeciwieństwie do szkiełka mineralnego, słynie z niezwykłej odporności na wszelkie zarysowania.  Taka ochrona gwarantuje nieskazitelny wygląd czasomierza przez bardzo długi okres.

Wybierając zegarki z kolekcji Casio RETRO warto upewnić się, że kupujemy u zaufanego sprzedawcy z oficjalnej dystrybucji firmy ZIBI. Mamy wówczas pewność, że czasomierze są oryginalne i chronione przez trzyletnią gwarancję, którą można przedłużyć o kolejne 3 lata. Ponadto klient otrzymuje instrukcję w języku polskim, co ma szczególne znaczenie w przypadku modeli elektronicznych wyposażonych w dodatkowe funkcje. Listę autoryzowanych punktów sprzedaży można znaleźć na oficjalnej stronie Casio Retro www.zibi.pl/casioretro/ w zakładce "Gdzie kupić".

Ceny prezentowanych zegarków:
LTP-E148GL-1AEF / 519 zł
LTP-E148L-1AEF / 480 zł
LTP-E148L-7AEF / 480 zł
LTP-E148M-7AEF / 480 zł
LTP-E148MG-7AEF / 615 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności