Nowa kolekcja zegarków Caravelle

<
Gallery image
>
Kolekcja zegarków Caravelle 1
<
Kolekcja zegarków Caravelle 1Kolekcja zegarków Caravelle 2Kolekcja zegarków Caravelle 3Kolekcja zegarków Caravelle 4Kolekcja zegarków Caravelle 5Kolekcja zegarków Caravelle 6Kolekcja zegarków Caravelle 7Kolekcja zegarków Caravelle 8
 
>
 
 


Nowojorski styl w duchu glamour to kwintesencja designu zegarków Caravelle. Kobiece, połyskujące, szykowne i absolutnie zjawiskowe. Najnowsza kolekcja to kontynuacja wykreowanego przez Caravelle looku. Nie brakuje w niej charakterystycznych dla marki wzorów, ale jak zwykle projektanci zaskakują nowymi, oryginalnymi pomysłami.


Nuta fantazji i spora doza elegancji to wspólny mianownik prezentowanych czasomierzy. Zdecydowana większość zegarków Caravelle wykonana jest na bransoletach, dlatego w nowej kolekcji na uwagę w szczególności zasługują dwie „ślicznotki”, które przyciągają wzrok niebanalnie, bo dwukolorowo wykończonymi paskami. W modelu 44L232  kolor biały zestawiono z delikatnym, pastelowym różem, zaś w 43L201 biel kontrastuje z czernią. Mimo tego zabiegu zegarki nie zostały pozbawione elegancji i szyku. Całość bowiem wieńczą stylowe, minimalistyczne koperty przyozdobione połyskującymi kryształami, a w zależności od modelu – w kolorze różowego złota lub stali.


Kolejne 3 nowości to ukłon projektantów w kierunku najbardziej popularnych wzorów Caravelle. Łącznie z plecioną bransoletą każdy z zegarków w całości został wykonany ze stali szlachetnej. Modele 43L199 i 45L166 uzupełniają bestsellerową linię marki, która słynie z bogato wysadzanej nieregularnie ciętymi kryształami tarczy. 43L199 to czasomierz w kolorze stalowym z czarnymi kamieniami, natomiast 43L199 to wyrafinowana kombinacja wspomnianej stali z różowym złotem, ale zwieńczona jasnymi kryształami. Paletę nowości zamyka model 44N109 w kolorze tradycyjnego żółtego złota. Kryształy na cyferblacie zastąpiono tarczami multidaty oraz rzymskimi oznaczeniami godzin, które podkręcają wytworność. Oczywiście nie mogło zabraknąć blasku, dlatego kopertę jak w każdej z prezentowanych nowości również zdobią kamienie.


Caravelle to znacznie więcej niż zegarek. To dodatek, który odmierza czas, jest biżuterią, dekoracją stroju, uzupełnieniem kobiecego stylu. To marka dla kobiet szukających akcesoriów takich jak one same – niebanalnych, szykownych i przyciągających wzrok.


Ceny zegarków: od 599 do 639 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-08-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności