Nowa kolekcja zegarków Lacoste

<
Gallery image
>
Nowa kolekcja zegarków Lacoste 1
<
Nowa kolekcja zegarków Lacoste 1Nowa kolekcja zegarków Lacoste 2Nowa kolekcja zegarków Lacoste 3Nowa kolekcja zegarków Lacoste 4Nowa kolekcja zegarków Lacoste 5Nowa kolekcja zegarków Lacoste 6Nowa kolekcja zegarków Lacoste 7Nowa kolekcja zegarków Lacoste 8Nowa kolekcja zegarków Lacoste 9
 
>
 
 

Lekko, wygodnie i casualowo - tak najlepiej ubierać się latem. Dokładnie w tym stylu francuski dom mody zaprojektował nowe zegarki z kolekcji Moon. Propozycją są dwa modele męskie i dwa damskie, a wszystkie wyróżnia jeden element - materiałowy pasek.


Minimalizm to słowo klucz kolekcji Moon. Linię wprowadzono w 2016 roku w wersji wyłącznie na skórzanych paskach i stalowych bransoletach. W połączeniu z niezwykle cienikimi kopertami – tzn. slim, oraz brakiem jakichkolwiek zdobień, czasomierze jednoznacznie można było zakwalifikować to grona prostych i eleganckich dodatków utrzymanych w klimacie marki. Aby jednak nadać kolekcji szczypty luzu, tego lata Lacoste przedstawia kolejne 4 wersje Moon na wyjątkowych, bo materiałowych paskach. Dzięki temu, nowości nabrały casualowego stylu, jednocześnie zachowując swój minimalistyczny design.

Prezentowana linia to 4 zegarki – dwa damskie (2000998 i 2000999) oraz dwa męskie (2010913 i 2010914). Zegarek 2000998 jest doskonałym, wakacyjnym dodatkiem dla każdej kobiety, która lubi intensywne kolory. To połączenie różowego paska ze stalową kopertą i złotymi elementami tarczy. Jego przeciwieństwem jest czasomierz 200999 wykończony w całości w kolorze granatowym. Również w granacie zaprojektowano jeden z męskich zegarków - Moon 2010914, ale z tą różnicą, że koperta jest stalowa, bez pokrycia PVD. W letnie kolekcji Lacoste nie mogło zabraknąć zieleni – najbardziej kojarzonej z marką barwy. Dlatego też zielony, materiałowy pasek wyróżnia ostatni z prezentowanych zegarków - model 2010913. Zarówno ten jak i pozostałe czasomierze będą trafionym dodatkiem nie tylko do kultowej koszulki polo z aligatorem, ale do każdej stylizacji, którą można określić mianem casualowej.


Ceny zegarków: od 649 do 749 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-08-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności