Ole Lynggaard Copenhagen - kolekcja biżuterii Shooting Stars

<
Gallery image
>
Ole Lynggaard Copenhagen 1
<
Ole Lynggaard Copenhagen 1Ole Lynggaard Copenhagen 2
 
>
 
 

Mówią, że spadająca gwiazda może spełnić nasze każde, najskrytsze życzenie. Z pewnością z tego powodu pradawne kultury Greków czy Majów fascynowały tajemnice jakie kryją złożone konstelacje pojawiające się nocą na niebie. Gwiazdy już od dawien dawna były inspiracją do powstawania różnych rodzajów dzieł sztuki. Duńska projektantka Charlotte Lynggaard, która jest projektantką Ole Lynggaard, skrupulatnie powiela ideę zapoczątkowaną w 1963 roku i czerpie inspirację ze skandynawskiej fauny i flory, dzięki czemu jej kolekcje odkrywają przed nami to, co natura ma w sobie najpiękniejszego. Tytułowe spadające gwiazdy jako zjawisko niezwykłe przyrody skłoniły ją do zaprojektowania kolekcji Shooting Stars.


Stwórz własne szczęśliwe chwile dzięki kolekcji Shooting Stars

Shooting Stars to przede wszystkim kompilacja osiemnasto karatowego złota, które dzięki połączeniu z białymi diamentami tworzą swojego rodzaju iluzję, która przypomina nam wspomnianą wcześniej spadającą gwiazdę. Projektantka zadbała o to, by każda kobieta odnalazła cząstkę siebie, dzięki czemu z łatwością możemy stworzyć idealny zestaw biżuteryjny. W kolekcji znajdziemy między innymi szereg różnych rodzajów kolczyków, zawieszek, naszyjników czy bransoletek. Na uwagę zasługuje także fakt, że poza nowoczesną formą znajdziemy elementy uzupełnione o klasyczną i ponadczasową perłę. Ideą kolekcji jest to by stworzyć własne chwile szczęścia, dzięki tytułowym spadającym gwiazdom.

Obserwuj nocne milczące niebo, oświetlone przez miliony gwiazd. Bądź cierpliwa, możesz mieć szczęście i ujrzeć spadającą gwiazdę. Jeśli jednak tak się nie stanie kolekcja Shooting Stars pozwoli stworzyć ci własne szczęście dzięki delikatnym skupiskom biżuteryjnych gwiazd.


Po więcej modowych inspiracji i na zakupy zapraszamy do butików marki Noble Place w Galerii Mokotów w Warszawie, oraz Silesia City Center w Katowicach, a także do sklepu online https://nobleplace.pl/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-05-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności