Pandora wspiera UNICEF - limitowany charms z okazji międzynarodowego Dnia Kobiet

<
Gallery image
>
Pandora wspiera UNICEF 1
<
Pandora wspiera UNICEF 1Pandora wspiera UNICEF 2Pandora wspiera UNICEF 3Pandora wspiera UNICEF 4Pandora wspiera UNICEF 5Pandora wspiera UNICEF 6Pandora wspiera UNICEF 7Pandora wspiera UNICEF 8Pandora wspiera UNICEF 9Pandora wspiera UNICEF 10
 
>
 
 

Pandora kontynuuje rozpoczętą w listopadzie 2019 współpracę z UNICEF, mającą na celu wsparcie dziewczynek i młodych kobiet na całym świecie. Bądź częścią zmiany i dołącz do inicjatywy dodając do swojej kolekcji limitowany charms dedykowany równouprawnieniu płci.


Odpowiednie warunki, stwarzające możliwości do podejmowania świadomych decyzji życiowych to klucz do przemiany młodych kobiet w adwokatki zmiany. Z okazji międzynarodowego Dnia Kobiet Pandora przedstawia charmsa Pandora for UNICEF We Can Do Anything, który symbolizuje siłę kobiecego wsparcia dla kobiet.

Na świecie żyje około 600 milionów młodych kobiet między 10 a 19 rokiem życia. Jedna na sześć z nich nie uczęszcza do szkoły średniej. W odpowiednich warunkach i z właściwymi zasobami mogą one wykorzystać swój potencjał do rozwoju.

Charms We Can Do Anything jest wezwaniem do działania. Zaprojektowany z myślą o budowaniu pewności siebie i świadomości swoich zalet wykończony został napisami "The power is in me" oraz "We can do anything" z niebieskich kryształków i sześciennych cyrkonii. Dostosowany do bransoletek Pandora Moments, które pozwalają ich właścicielkom na wyrażanie swoich osobowości i pasji przypomina, że wspólnymi siłami możemy zmienić świat na lepsze.

Charms dostępny będzie w sklepach stacjonarnych i online od 5 marca 2020. Choć celebruje międzynarodowy Dzień Kobiet, jego przesłanie nie ogranicza się jedynie do tego dnia. Między 5 marca a 30 kwietnia 2020, Pandora przekaże 59 zł ze sprzedaży każdego charmsa na rzecz działań UNICEF.

Dołącz do nas i pokaż swoje wsparcie

#PandoraForUNICEF #CharmsForChange

Charms We Can Do Anything z edycji limitowanej Pandora for UNICEF będzie dostępny w sklepach stacjonarnych i na www.pandora.net od 5 marca do 30 kwietnia 2020, lub do wyczerpania zapasów.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-02-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności