Perfect Duo - nowa kolekcja zegarków Casio Retro

<
Gallery image
>
Perfect Duo - nowa kolekcja zegarków Casio Retro 1
<
Perfect Duo - nowa kolekcja zegarków Casio Retro 1Perfect Duo - nowa kolekcja zegarków Casio Retro 2Perfect Duo - nowa kolekcja zegarków Casio Retro 3Perfect Duo - nowa kolekcja zegarków Casio Retro 4Perfect Duo - nowa kolekcja zegarków Casio Retro 5Perfect Duo - nowa kolekcja zegarków Casio Retro 6Perfect Duo - nowa kolekcja zegarków Casio Retro 7Perfect Duo - nowa kolekcja zegarków Casio Retro 8Perfect Duo - nowa kolekcja zegarków Casio Retro 9Perfect Duo - nowa kolekcja zegarków Casio Retro 10
 
>
 
 

Kaseta video, magnetofon i walkman czyli urok minionej epoki, a w szczególności lat 80.! Te cudowne lata już dawno przeszły do historii, ale pozostają  niezmienną inspiracją dla Casio do projektowania kolejnych zegarków w duchu Retro. Tym razem marka postawiła na klasykę i designerski minimalizm w wersji analogowej. Nowa kolekcja czasomierzy o nazwie Perfect Duo to stylowy miszmasz kolorów idealnie wpisujący się w ducha marki; to "kolaboracja" przeszłości z teraźniejszością i trendów z modą vintage.


Casio Retro to brand, który od lat łączy pokolenia. Wystarczy rozejrzeć się wokoło,  aby bez większego trudu wyłapać wzrokiem nastolatkę z kultowym elektronikiem w wersji złotej, czy czterdziestolatka od lat nie  rozstającego się z oryginalnym zegarkiem z kalkulatorem. Perfect Duo doskonale wpisuje się  i podtrzymuje pokoleniowy klimat marki, tym bardziej, że linia ma charakter unisexów – mogą nosić ją zarówno kobiety jak i mężczyźni.  Kolekcja  opiera się na prostym założeniu – połączenia klasycznej, stalowej koperty ze skórzanym paskiem. I nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie jeden ciekawy, modowy zabieg – każdy pasek to 'mariaż' dwóch uzupełniających się barw, a w zależności od preferencji dostępne są 4 wersje kolorystyczne. Model o soczystej nazwie Blueberry & Strawberry MTP-E133L-2EEF jest wariacją na temat granatu i bordo, Jeans &  Linen MTP-E133L-7EEF to duet dżinsu z barwą cielistą, Earth & Sunset MTP-E133L-5EEF łączy ciemny z jasnym brązem, a Coal & Forest MTP-E133L-1EEF czerń z zielenią. Ostatni z wymienionych zegarków wyróżnia coś jeszcze – w przeciwieństwie do pozostałych czasomierzy w tym modelu tarcza jest w odcieniu czarnym, a nie białym.

W czasach nieustannie zmieniających się trendów, zegarki Casio Retro są niezmiennie modne. Nowa kolekcja Perfect Duo została zaprojektowana z myślą o fanach marki – tych starszych i młodszych, ale także o osobach ceniących wyszukany styl i oryginalne dodatki, które nie stracą na swojej modowej wartości w kolejnym sezonie.


Cena zegarków: 333 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 15-05-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto