Piękne święta z zegarkami Guess - prezentowe duety dla niej i dla niego

<
Gallery image
>
Piękne święta z zegarkami Guess 1
<
Piękne święta z zegarkami Guess 1Piękne święta z zegarkami Guess 2Piękne święta z zegarkami Guess 3Piękne święta z zegarkami Guess 4Piękne święta z zegarkami Guess 5Piękne święta z zegarkami Guess 6
 
>
 
 

Gorączka grudniowych zakupów rozpoczęta. Pośród wielości pomysłów i propozycji prezentowych, od lat niezmienną popularnością cieszą się ponadczasowe zegarki. Nic dziwnego. Bez względu na wiek to doskonały i stylowy prezent na każdą okazję zarówno dla mężczyzn i dla kobiet. W świątecznym klimacie Guess prezentuje 3 damsko-męskie duety zegarkowe jako idealny pomysł na podarunek.


Prezentację duetów otwiera para w stalowym kolorze. Obydwa modele charakteryzuje minimalizm oraz delikatnie nawiązanie do stylu retro, co przejawia się w plecionych bransoletach oraz w zaaplikowaniu rzymskich cyfr na tarczy. Zegarek damski W0826L1 to kwintesencja szyku. Obok wspomnianych cech model ma rzadko spotykaną, kwadratową kopertę, która wraz z okalającymi ją kryształami podkręca wytworność. Męski W0871G1 to propozycja dla facetów z klasą, którzy znacznie częściej sięgają po garnitur,  aniżeli po dżinsy czy bluzę.

Kolejny duet to gratka dla fanów modnego różowego złota. Tutaj również projektanci delikatnie nawiązali do stylu vinatge. Model damski W0831L2 zdobią delikatne, mieniące się kryształy oraz prześliczna perłowa tarcza. Zegarek męski W0870G2 to odpowiednik wspomnianego wcześniej W0871G1, ale kolor stalowy zastąpiono tutaj różowym złotem, a bransoletę eleganckim, skórzanym paskiem.

Prezentowe duety zamyka jeden z najbardziej kojarzonych ze świętami kolorów – mowa o tradycyjnym żółtym złocie. Niebanalny damski Guess W0638L2 przyciąga wzrok niestandardową bransoletą. Zaprojektowana w bardzo nietypowy i oryginalny sposób,  składa się z ośmiu plecionych komponentów, które tworzą jedną całość. Dzięki temu zegarek sprawia wrażenie lekkiego i subtelnego, mimo tego iż wykonany jest ze stali szlachetnej. Męski W0798G3 to przedstawiciel bardzo utożsamianego z marką GUESS stylu. Jest kwintesencją sportowej elegancki. Z jednej strony  zawiera elementy złota, z drugiej zaś sportową tarczę i pierścień, a także silikonowy pasek tak charakterystyczne dla luźnego outfitu.

Duety Guess to propozycje dla osób szukających pięknych i stylowych prezentów, które bez wątpienia zachwycą obdarowane osoby. To także pomysł dla każdej pary, kobiety, mężczyzny, którzy nie czekając na Mikołaja sami chcą sprawić sobie cudowny podarunek.


Ceny zegarków:
W0826L1 789 PLN
W0871G1 950 PLN
W0831L2 950 PLN
W0870G2 739 PLN
W0638L2 990 PLN
W0798G3 779 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-12-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES