Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem

<
Gallery image
>
Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem 1
<
Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem 1Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem 2Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem 3Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem 4Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem 5Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem 6Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem 7Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem 8Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem 9Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem 10Q&Q Smile - eko zegarki ładowane słońcem 11
 
>
 
 

Czy w modzie i w byciu trendy jest miejsce na ekologię? Oczywiście! Barwna kolekcja zegarków Q&Q Smile jest tego najlepszym przykładem. Moc kolorów, wzorów i stylowych łączeń, a wszystko w przyjaznej środowisku odsłonie.


Nie bez powodu zegarki noszą nazwę Q&Q Smile - już pierwszy rzut oka na kolekcję wywołuje pozytywne emocje. Wystarczy spojrzeć na przeplatające się morze barw, bujną kolorystykę, niecodzienne, stylowe łączenie kontrastów, aby mimowolnie poczuć radość i uśmiech na twarzy. Niemniej jednak, to nie sam design zegarków sprawia, że są one tak wyjątkowe. Wszystkie modele Q&Q Smile zostały zaprojektowane w duchu i w zgodzie z ekologią. Tradycyjną baterię zastąpiono w nich panelem słonecznym wbudowanym na tarczy. Wystarczy wyeksponować zegarek na kilka godzin na słońce, aby później nieprzerwanie wskazywał godzinę przez następne 90 dni. Co więcej, paski i koperty czasomierzy wykonane są w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu zegarki są nie tylko ekologiczne, ale także lekkie, przyjemne w noszeniu, przy czym pozostają solidne i trwałe – ich żywotność wynosi około 10 lat. 

Q&Q Smile to idealna i modna propozycja dodatku na wiosnę i lato, gdy w modzie przestają królować zimowe szarości, a ich miejsce zastępują jasne i żywe kolory. W zależności od preferencji, wśród szerokiej gamy zegarków znajdziemy zarówno bardzo intensywne łączenia barw, ale też stonowane, takie które będą pasowały niemal do każdego looku, np. modele w całości białe czy czarne. Zabawa kolorami to jednak nie wszystko. Projektanci marki z łatwością wplatają w design fantazyjne nadruki - paski, trójkąty, kwadraty czy też imitacje pochodzące ze świata przyrody jak skóra węża, pawie pióra czy zebra. Q&Q Smile to egzotyczna i ekologiczna podróż do świata modowych dodatków w najlepszym wydaniu. Nic więc dziwnego, że w 2014 roku jedną z linii zaprojektowała niemniej oryginalna i barwna Gwen Stefani.


Zegarki dostępne w sieci salonów Time Trend, Euro Time i u partnerów handlowych firmy ZIBI.

Ceny prezentowanych zegarków: 139 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 27-03-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto