Swarovski i Jason Wu łączą siły tworząc olśniewającą kolekcję

<
Gallery image
>
Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 1
<
Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 1Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 2Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 3Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 4Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 5Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 6Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 7Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 8Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 9Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 10Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 11Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 12Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 13Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 14Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 15Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 16Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 17Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 18Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 19Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 20Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 21Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 22Swarovski i Jason Wu - nowa kolekcja 23
 
>
 
 

Trzecia odsłona trwającej już od wielu lat współpracy twórczej między firmą Swarovski a Jasonem Wu zaowocowała kolekcją na sezon wiosna-lato 2018 obejmującą szeroki wybór zarówno efektownych, jak i bardziej dyskretnych ozdób, wśród których każda kobieta znajdzie biżuterię w swoim ulubionym stylu.


Jak mówi Jason Wu: "Niesamowita różnorodność przepięknych szlifów i kolorów kryształów Swarovski pozwoliła mi urzeczywistnić wizję kolekcji będącej ucieleśnieniem wyrafinowanej elegancji postrzeganej przez pryzmat współczesnej wrażliwości estetycznej. W kolekcji na sezon wiosna/lato 2018 chciałem skupić się przede wszystkim na czystości kryształów i ich kunsztownym wykonaniu, postanowiłem więc użyć kryształów bezbarwnych i w kolorze szampana w zestawieniu z lśniącym złotem, aby uzyskać oryginalny i ponadczasowy efekt".

Jason Wu poszerzył swoją kolekcję Mosaic dla Atelier Swarovski o linię eleganckich kolczyków, naszyjników, bransoletek i pierścionków z kryształami bezbarwnymi i w kolorze Silver Shade w pozłacanych oprawach o wysokim połysku.

Czerpiąc inspirację z kolekcji Mosaic, projektant stworzył również odpowiednią do codziennych stylizacji, uniwersalną kolekcję Prisma, która będzie dostępna w większej liczbie sklepów. W biżuterii Prisma zastosowana została ta sama paleta neutralnych barw i wytworne wzornictwo, dzięki czemu na pierwszy plan wysuwają się oszlifowane kryształy roztaczające aurę nowoczesnej kobiecości i dyskretnego blasku.


Źródło foto i informacja prasowa swarovski-pressroom.com
http://swarovski-pressroom.com/swarovski-and-jason-wu-join-style-forces-with-a-brilliant-collection/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 17-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności